Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Yüreğir’e hoş geldin bebek’ beş yaşında

Yüreğir’de belediye hizmetleri, doğumdan ölüme geniş bir yelpaze ile sunuluyor. Yüreğir Belediyesi’nin yüz akı olan proje 5’inci yılına girerken 16 bin bebeğe ‘hoş geldin’ denildi

Giriş Tarihi: 30.11.2016
‘Yüreğir’e hoş geldin bebek’ beş yaşında
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın hayata geçirdiği önemli sosyal projelerden biri olan 'Hoş Geldin Bebek' Aralık ayı içerisinde 5'inci yılına girmeye hazırlanıyor. Proje kapsamında yaklaşık bugüne kadar 16 bin bebek ile ailesinin ziyaret edildiğini söyleyen Başkan Mahmut Çelikcan, "Ailelerin en mutlu gününde yanlarında oluyoruz. Yeni annelere bebeklerini büyütürken dikkat etmesi gereken konularda eğitim veriyor, özellikle ani bebek ölümlerine karşı bilgilendiriyoruz" dedi.

ONLARIN HUZURU İÇİN
Yoğun çalışma temposundan ayırdığı zamanlarda ziyaretlere eşlik ettiğini söyleyen Başkan Mahmut Çelikcan da yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu anlarda gerçekleştirilen ziyaretlerde ekiplere eşlik ediyor. Sabahattin Eyyubi Mahallesi'nden Gürbüz ailesi ile Atakent Mahallesi'nden Peşli ailelerinin bebeklerine 'Yüreğir'e Hoş Geldin Bebek' diyen Başkan Çelikcan minik yavrularla yakından ilgilendi, onlara ve genç anne-babalara çeşitli hediyeler sundu.

ÇAT KAPI ZİYARETLER
Bebekleri kucağına alarak seven Başkan Çelikcan "Minik yavrularımıza aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum. Gülücükler yüzlerinden eksik olmasın. Hepimiz bu yavrularımızın huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz. Eğitimlerinden, oyun alanlarına, sporlarından, sosyal aktivite yapabilecekleri mekânlarına kadar onlar için daha yaşanabilir bir Yüreğir hedefliyoruz" dedi. 16 bin aileyi ziyaret ettiklerini vurgulayan Başkan Çelikcan, "Gerek çat kapı sürprizler, gerekse daha önceden planlanarak gerçekleştirilen ziyaretlerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Yüreğir’e hoş geldin bebek’ beş yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN