Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATRAX Fuarı’ndan Osmaniye’ye ödül

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi 5. ATRAX 2016 Fuarı’nda ödül aldı. Fuarda stant açan Osmaniye Belediyesi, köşker Necati Kahraman’ın balmumu heykeliyle de büyük ilgi gördü

Giriş Tarihi: 10.12.2016
ATRAX Fuarı’ndan Osmaniye’ye ödül

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi, İstanbul'da düzenlenen ATRAX 2016, 5. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı'nda ödüle layık görüldü. Osmaniye'de köşkerlik mesleği ile ün yapan Tık Tık Necati lakaplı, Necati Kahraman'ın balmumundan yapılma mankeni fuarda görselleştirildi. Dönemin tanıkları, eskiyi hatırlatan köşker görseli önünde duygulu anlar yaşadı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Osmaniye'de köşkerlik mesleği ile ün yapan Tık Tık Necati lakaplı Necati Kahraman'ın balmumu heykeli Osmaniye belediyesi'nin standında görselleştirildi. Fuarda ilgi odağı olan Necati amcanın köşker görseli önünde ziyaretçiler fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi'nde yer alan, Fransız işgaline direnişi anlatan 7 Ocak diorama görseli de ilgi odağı oldu.

MÜZEYE İKİNCİ ÖDÜL
ATRAX 2016 Fuarı ödül töreni ile sona erdi. Törende Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi'ne en iyi şehir müzesi ödülü verildi. Müzenin ikinci kez ödül aldığını belirten Belediye Başkanı Kadir Kara, "Aldığımız bu ödüller, hemşerilerimize sunduğumuz hizmetlerin artarak devam etmesi noktasında bize güç, azim ve kararlılık veriyor" dedi. Osmaniye Belediyesi geçen yıl düzenlenen ATRAX 2015 Fuarı'nda da Masal Park projesi ile en iyi proje ödülünü almıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATRAX Fuarı’ndan Osmaniye’ye ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN