Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletimiz haşhaşilere bir daha prim vermez

Giriş Tarihi: 18.3.2017
Milletimiz haşhaşilere bir daha prim vermez

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, “15 Temmuz’u yaşayan milletimiz, hayır deyip de bir daha haşhaşilere, kumpasçılara, vatan hainlerine prim vermeyecektir” dedi

16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak olan yeni anayasa çalışmalarını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, "16 Nisan sabahı, bu aziz milletin istiklali ve istiklali için yeni açılacak bir kapı olacak. Daha güçlü, daha dinamik yapıya kavuşacak olan devletin işleme sistemi sayesinde bu ülkede her vatandaş, ekonomik yönden refahı yakalamış, sosyal yönden mutlu, birlik ve bütünlüğünü sağlamış bir ülkenin yaşayanları olacak. Bir daha haşhaşilere prim verilmeyecek" dedi.

'MİLLETE GÜVENİYORUZ'
Türkiye'de yaşayan milletin kendi geleceği, çocuklarının istikbali için vereceği karara güvendiklerini söyleyen Belediye Başkanı Fatih Erkoç, "Milletimize güveniyoruz. Çünkü bu millet dünyanın hiçbir toplumunda olmayan sağduyu ve ferasete sahip. Aziz milletimiz kendi özgür iradesini kötü emellilerin eline bırakmayacaktır. Bağımsız bir devlet için istikrar önemlidir. Bunun bilincinde olan bu millet bunun için 'evet' diyecektir" diye konuştu.

KUMPASÇILARA GEÇİT YOK
Milletin 15 Temmuz'da gördüğü ve yaşadıkları karşısında artık bundan sonra 'hayır' diyerek haşhaşilere, kumpasçılara, vatan hainlerine bir daha fırsat vermeyeceğini kaydeden Erkoç şöyle dedi: Bu millet dininin, hayırseverlik duygusunun hainlikte kullanılmasına bir daha fırsat vermez. Bunun hayalini kurup 16 Nisan için 'hayır' diyenlerin karşısında o gece topların, namluların, tankların önüne durduğu gibi 'Evet' diyerek duracaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletimiz haşhaşilere bir daha prim vermez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN