Milletimiz geleceği için evet diyecektir

Giriş Tarihi: 21.3.2017
Milletimiz geleceği için evet diyecektir
16 Nisan'da yapılacak referandumda 'evet' çıkması noktasında hiçbir tereddüt taşımadıklarını belirten AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, "Çok önemli bir süreçteyiz. 26 gün sonra milletimiz çocuklarının, torunlarının geleceği için sandığa gidecek ve evet diyecek. Bundan hiçbir kuşkumuz yok. 18 maddelik anayasa değişikliğini milletimize çok iyi anlattığımız zaman beklentilerimizin çok üstünde bir evet oyu alacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

ÖNEMLİ ÜLKELER
SABAH Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret ederek 15 Temmuz hain darbe girişimini en çarpıcı öykü, fotoğraf ve belgelerle anlatan "Gazi Meclis'te O Gece" isimli kitabını hediye eden AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Referandumu Cumhurbaşkanımızın şahsı ile ilişkilendiren bazı çevreler var. Ben Cumhurbaşkanlığı danışmanlığı ve 4 dönem milletvekilliği yapan bir siyasetçiyim. Cumhurbaşkanımızı yakından tanıyorum. O kendisiyle ilgili bir şey istemez. Cumhurbaşkanımız Türkiye'nin, dünyanın en önemli ülkeleri arasına girmesini istiyor" diye konuştu.

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE
Yapılacak değişikliklerle Türkiye'nin çocuklarımıza, torunlarımıza hazır bir ülke haline geleceğini ifade eden Ünüvar şöyle dedi: "Dedelerimizden aldığımız ülkemizi 15 yılda çok ileriye götürdük. 3 bin dolar olan kişi başına düşen milli gelir 10-12 bin dolarlara yükseldi. İhracat rakamları 170 milyar dolara ulaştı. Hedefimiz 500 milyar dolarlık ihracat. Devletimizin güçlü, milletimizin huzurlu olması için çalışıyoruz. Çok çalışacağız, 16 Temmuz'da sandıktan güçlü bir Türkiye'yi çıkaracağız."AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar, TBMM tarafından basılan prestij eser olarak tanımlanan "Gazi Meclis'te O Gece" isimli 692 sayfalık kitabını SABAH Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'na hediye etti.

DURMUŞOĞLU: HİZMET İÇİN VARIZ
Gazetemizi ziyarete gelen konuklarımızdan AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da milletvekili seçildiği günden beri yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, "Başta doğup büyüdüğüm Kadirli olmak üzere Osmaniye'nin merkez ve ilçelerine birçok hizmetin getirilmesine ön ayak oldum. Birçok hayati projenin hayata geçirilmesi için çabaladım. Üç baraj yapımı için gerekli girişimlerde bulundum. Biz hizmet için varız. Bundan gurur duyuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletimiz geleceği için evet diyecektir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN