Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersin GİAD 14’üncü kuruluş yılını baloyla kutladı

Mersin GİAD, 14’üncü yaşını kutladı. Başkan Mehmet Serkan İzol, Mersin GİAD olarak inovatif yatırımları ile kent ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bir aile olduklarını söyledi

Giriş Tarihi: 10.5.2017
Mersin GİAD 14’üncü kuruluş yılını baloyla kutladı
Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD), düzenlenen görkemli bir balo ile 14'üncü yılını kutladı. İş dünyasının bir araya geldiği geceye, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya, Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol, Mersin GİAD Yönetim Kurulu üyeleri, çok sayıda iş insanı ve ünlü sanatçı Ziynet Sali katıldı.

MERSİN'E YÖN VERİYOR
Mersin GİAD 14. kuruluş yıl dönümünde açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Serkan İzol, '14 yıl önce kurulan derneğimiz her geçen gün inovatif yatırımları ile Mersin ve ülke ekonomisine katkı sağlayan üyelerimizle büyük bir aile haline geldi. Bu gün baktığımızda Mersin GİAD Mersin'e yön veren faal bir STK konumundadır. Biz inanıyoruz ki Mersin GİAD bu istikrarını koruyacak ve kentimiz için çalışmalarını sürdürecektir" dedi.

YENİ ÜYELERE PLAKET
Mersin GİAD ailesine son katılan üyeler gecede üyelik plaketlerini MTOSB Başkanı Sabri Tekli, TÜGİK Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya ve İzol'un elinden aldı. Daha sonra 14. yaş pastası Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kesildi. Mersin GİAD'ın 14. Kuruluş Balosu'na Ziynet Sali damga vurdu. Ziynet Sali'nin sahne almasıyla birlikte davetliler doyasıya eğlendi. Ziynet Sali'nin samimi tavırları, keyifli fotoğrafları da beraberinde getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin GİAD 14’üncü kuruluş yılını baloyla kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN