Erzin termalde hızla büyüyor

Giriş Tarihi: 8.7.2017
Erzin termalde hızla büyüyor
HATTUŞA Vacation Termal Club Erzin (Erzin İsos Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü) 42 odadan oluşan üçüncü bloğunu törenle açtı. Hatay'da Amanos Dağları'nın Akdeniz'e uzanan kıyılarında kurulan 2 bin 470 odalı dev tesisin üçüncü etabının açılışında konuşan Doğan Jeotermal Yönetim Kurulu Başkanı ve Jeotermal Enerji Vakfı Başkanı Mehmet Ali Doğan "Ülkemizi seviyoruz, yatırımı seviyoruz" dedi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ
Türkiye'nin en büyük jeotermal yatırımlarından birisi olarak Doğu Akdeniz Bölgesi'nde termal sağlık ve tatil turizmine öncülük eden dev bir yatırım olan Erzin Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü'nde yaşamın üçüncü bloğunun açılışına Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Yargıtay 1. Başkan Vekili Abdulhalik Yıldız, Hakim ve Savcılar Kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Daha önceleri kimsenin Cumhurbaşkanı'nın uçağına binemediğini ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağına işadamlarını davet ettiğini ülkemize ihracat için geziler düzenlediğini belirten Başkan Mehmet Ali Doğan, "Bu durum da biz işadamlarına heyecan motivasyon veriyor. Yatırımlarımızı bu güçle yapıyoruz. Dünyada termal, deniz ve oksijenin buluştuğu tek yer olan Erzin'de yatırımlarımız devam edecek" dedi.TURİZMDE GELİŞİYOR
Doğan, tesisin tüm Doğu Akdeniz'de termal sağlık turizminin ve tatil turizminin öncüsü olduğunu belirtti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman da, Hatay'ın turizm konusunda keşfedilmeyi bekleyen bir yer olduğunu söyledi. AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay ise Türkiye'nin kaynakları olmayan bir ülke olduğu varsayımını kendi çalışmalarıyla değiştirdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzin termalde hızla büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN