Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tercih ve tanıtım günleri başlıyor

Önümüzdeki öğretim döneminde üniversiteye girecek olan adayların ufkunu açacak çalışma başlatan Çağ Üniversitesi, tüm öğrencilere tercihlerinde destek olmaya hazır

Giriş Tarihi: 8.7.2017
Tercih ve tanıtım günleri başlıyor
Uluslararası normlardaki kampusuyla kurulduğu günden bugüne, öğrencilerine dünya standartlarında eğitim-öğretim veren Çağ Üniversitesi'nde "Üniversite Tercih Günleri" başlıyor. LYS'nin sona ermesiyle, üniversite adaylarının tercih telaşı başladı. Bu doğrultuda Çağ Üniversitesi bünyesinde kurulan "Adaylara Bilgi ve Tanıtım Ofisleri", öğrencileriyle ailelerini 5-31 Temmuz tarihleri arasında, hafta sonu da dahil olmak üzere 08:30- 18:00 saatleri arasında konuk edecek. Öğrencilere ve ailelere üniversite ve tercihler hakkında detaylı bilgi verecekler. Ayrıca Kariyer Danışma Merkezi'nde ise bölüm tercihleri konusunda destek verilecek. Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, bu yıl herhangi bir üniversiteye yerleşme başarısını gösteren tüm öğrencilere başarılar dileyerek, "Üniversite öğrencisi olma adayı olan kardeşlerimizi aileleriyle birlikte üniversitemizde ağırlamaktan, onların ufkunu açmaktan ve en iyi tercihi yapmalarını sağlamaktan son derece mutlu olacağız. Amacımız bütün öğrencilerin en iyi üniversitelerde okumalarını sağlamaktır" dedi.

ÜNİVERSİTEYİ TANITACAK
üniversitedeki sosyal olanaklara ve tercih rehberliğine kadar her türlü konuda öğrencilere ve ailelerine destek verecek olan tanıtım ofisleri görevlileri, hem üniversiteyi gezebilecek, hem de sorularına uzman akademisyenler ve rehberlerin yardımıyla yanıt verecekler. Adaylar ayrıca tanıtım ofislerinden 444 1 CAG nolu telefonu arayarak da detaylı bilgi alabilecekler. Bu yıl Kariyer Danışmanlığı Merkezi'ne aynı numaradan ulaşarak randevu alabilecek, seçmek istedikleri meslekler hakkında geniş bilgilere ulaşabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tercih ve tanıtım günleri başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN