Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salon artık ruhsatlı

Giriş Tarihi: 10.7.2017
Salon artık ruhsatlı

Hatay’da Güzelburç Mahallesi’nde inşa edilecek kentin en büyük spor tesisinin ruhsatı alındı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci'yi makamında ziyaret ederek Güzelburç Mahallesi'nde inşa edilecek Antakya'nın en büyük spor tesisinin ruhsatını aldı. Ruhsat teslim törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Belediye Başkan Yardımcısı Elçin Eryetli ve müdürlük personeli katıldı.

3 BİN 500 KİŞİLİK
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz, 3 bin 500 kişilik son teknoloji ile yapılacak spor salonunun şehre uzun yıllar hizmet edeceğini söyledi. Şenöz "Başta 25 bin kişilik stadyum, ardından 3 bin 500 seyirci kapasiteli bir spor salonu ve hemen yanına bir atletizm salonu yapılacak. 2019 yılı Şubat ayı gibi bitirmeyi planlıyoruz. Tüm bu çalışmalarda bizlere her konuda destek olan Antakya Belediyesi'ne şükran borçluyuz" dedi.

AMAÇ GENÇLERE HİZMET
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise, spor tesisleri inşalarının hükümetin Antakya'ya verdiği önemi gösterdiğinin altını çizerek "Bu anlamda şehrimizin teknik altyapısı ihtiyacını gidermek için dev yatırımların yapılmasını çok önemsiyoruz. Stadyum için 150, kapalı spor salonu için de 30 milyonluk yatırım uygun görüldü" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salon artık ruhsatlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN