Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ’de formasyon ön kayıtları başladı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin internet sayfasından da yapılabilecek olan ‘pedagojik formasyon’ ön kayıtlarında son tarih 28 Temmuz

Giriş Tarihi: 11.7.2017
HKÜ’de formasyon ön kayıtları başladı
Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde, 2017-2018 dönemi için "Pedagojik Formasyon" ön kayıtlar başladı. Sadece lisans veya ön lisans programlarıyla sınırlı kalmayan HKÜ, yüksek lisans programlarından doktora programlarına, çeşitli eğitim seminerlerine, muhtar akademisi gibi çeşitli eğitim programlarına kadar önemli çalışmalar düzenleyerek her tür eğitim çalışmalarına destek oluyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN KAYIT
Verilen formasyon ilanına göre HKÜ Eğitim Fakültesi'nde, 200 öğrenci kontenjanlı pedagojik formasyon eğitimi sertifika programı açıldığını bildirdi. Ön başvuru tarihlerinin 4–28 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacağı ve ön başvuru sürecinde internetten kaydın yeterli olacağı açıklandı. Ayrıca kayıtların HKÜ'nün kendi ana sayfasındaki duyurular bölümünden yapılacağı belirtildi.

BELİRLENEN BRANŞLAR
Branşlarına göre; hemşirelik, ebelik, sağlık memurluğu, beslenme ve diyetetik, psikoloji, matematik, fizik, kimya, biyoloji, işletme, iktisat, muhasebe, uluslararası ticaret ve lojistik olmak üzere toplam iki yüz kişiye formasyon eğitimi verilecek. Bu bölümler dışında yapılan ön başvuruların ise kabul edilmeyeceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ’de formasyon ön kayıtları başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN