Destanın yıldönümünde demokrasi nöbetindeyiz

Giriş Tarihi: 14.7.2017
Destanın yıldönümünde demokrasi nöbetindeyiz

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde millet bir kez daha sokakta olacak. Al bayrağını alan milyonlarca vatandaş demokrasi nöbeti tutacak

FETÖ'nün hain darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla sokağa dökülen milyonlar, kalkışmanın birinci yıl dönümünde yeniden sokağa çıkıyor. 'Bayrağını al nöbete gel' çağrısıyla bölgemizde bir kez daha demokrasi nöbeti tutulacak. 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde tüm kentlerde vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla nöbette sabahlayacak.

YEMEK VERİLECEK
Gaziantep'te Demokrasi Meydanı'nda sabaha kadar nöbet tutulacak. Vali Ali Yerlikaya'nın ev sahipliğinde şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek programı düzenlenecek. Hatay'da demokrasi nöbetçileri 15 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00'de Cumhuriyet alanında toplanacak ve 15 Temmuz Milli İrade Parkı'na kadar yürüyecek. Demokrasi nöbeti parkta tutulacak.

SALALAR OKUNACAK
Adanalılar demokrasi nöbetini Merkez Park'ta tutacak. Milli İradeye Saygı Platformu'nun yaptığı 'Bayrağını al nöbete gel' çağrısı üzerine binlerce Adanalı, 15 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00'de Merkez Park'ta demokrasi nöbetine katılacak. Mersin'deki etkinlik ise Tevfik Sırrı Gür Stadı önünde düzenlenecek. 19.30'da başlayacak 15 Temmuz Gençlik Yürüyüşü'nün ardından şehitler için dua edilecek, binler saygı nöbetine başlayacak. Tüm meydanlarda 00.13 itibariyle salalar okunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Destanın yıldönümünde demokrasi nöbetindeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN