Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırrıberk ARSLAN: Kahpe içeride olunca

Giriş Tarihi: 4.8.2017
Tarihin tozlanmış sayfalarını geriye doğru çevirdiğimizde, bu kutsal vatan topraklarının çok hainlikler gördüğünü öğreniyoruz. Bugüne kadar olan hainliklerin içinde ise en alçağının, Hoca görünümlü şeytanın başında olduğu gecesi ortaya çıkan 'cü itlerinki olduğuna şahit oluyoruz.
Ülkemiz bundan sonra dışı hoca içi kahpe olan bir sapkının başını çektiği bir hainliği bir daha görür mü bilinmez amma, 15 Temmuz için gelecek kuşaklar tarih sayfalarında bu milletin o gece ortaya koyduğu kahramanlık kadar, ucu içeride başı dışarıda olan hainliği okuyup öğrendiklerinde 'Vay alçaklar vay' demekten kendini alamayacaklar.
Söz vatan hainliğinden, memlekete yapılan kahpelikten açılmışken, Kahramanmaraş'ın bugüne kadar niçin beklenen düzeyde gelişim gösteremediğini, halkın beklenti ve ihtiyaçları kadar, hakları olan yaşamsal ortama niçin kavuşamadığını da geçtiğimiz hafta Kıbrıs Meydanı'nda halkı galeyana getirenler gibi memleket hainleri yüzünden olduğunu şimdi çok daha iyi anlıyorum.
Kendi çıkarı için Kahramanmaraşlının haklarına kast eden alçaklar, hizmet gelmesinin önünü tıkayan omurgasız yaratıklardır.
Ne demiş Dede Korkut, "Kahpe içerden olunca /Kapı kilit tutmaz oğul!"
Yol, kaldırım, park bahanesiyle masum esnafı ayaklandıranların, Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar yapılanların 10 katı hizmet ve olanak getiren AK Parti il teşkilatına bile bir dönem sızmış olanların başrolde olmaları kahpeliğin daniskasıdır bence.
Büyükşehir Belediyesi'nde Fatih Erkoç'tan sonra rantları kesilen, avanta para muslukları kapatılan, ihaleye girmeden 1 liralık malı 15 liraya satan ölü soyan 'Teke'ler, belediyenin paralarını Poyraz'la estirip ceplerine dolduran, karnı büyük, beyni küçük Köşkerler, sapla samanı, pirinçle kumu, yağ ile patates püresini karıştırıp askeriyeye satan iş bildiklerini sanan ipsiz sapsızların bugün yaptıklarını, Allah bilir dün kimler bir başka şekliyle yaparak şehre gelecek hizmeti engellediler.
Dinleyin Memleket hainleri,
Bilin ki sizler de biz Kahramanmaraşlının gözünde Ömer Halisdemir'i şehit eden kahpelerden farksızsınız. 15 yaşındaki İrfan Tilbaç'ı tankla ezen kadar şerefsizsiniz. Cumhurbaşkanımızın canına kast etmeye gidenler kadar lağım faresisiniz.
Nasıl ki bu millet FETÖ'nün itlerine gereken dersi verdi, Sütçü İmam'ın torunları da siz kansızlara itibar etmeyecek kadar onurlu ve şereflidirler.
Değil sizin gibi tekeler, köşkerler, iş bilmezler, sizin akıl hocalarınız da olsa Büyükşehir Belediyemizin halka yaptığı bu hizmetleri engelleyemeyecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırrıberk ARSLAN: Kahpe içeride olunca
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN