Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan ailesinin yüzü hiç gülmedi

Eşi ve 4 çocuğuyla da ölen Adnan Erdoğan’ın, 15 sene önce trafik kazasında ağabeyini, 10 yıl önce de karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu anne ve babasını kaybettiği ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 7.8.2017
Erdoğan ailesinin yüzü hiç gülmedi
Minibüsle Almanya'ya gittikleri sırada karşı şeride geçen TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybeden 6 kişilik Erdoğan ailesinin dramı yürekleri dağladı. Felaketlerin peşini bırakmadığı baba Adnan Erdoğan'ın (35), 15 sene önce trafik sında Şeho isimli ağabeyini, 10 sene önce de karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu annesi Perişan ile babası Müslüm Erdoğan'ı kaybettiği ortaya çıktı.

TOPRAĞA VERİLDİLER
Kocaeli'nin Gebze ilçseinde yaşanan kaza, karşı şeride geçen TIR'ın Adnan Erdoğan'ın kullandığı minibüse çarpması sonucu meydana gelmişti. Kazada Adnan Erdoğan'ın yanı sıra 35 yaşındaki eşi Fatma ile çocukları 10 yaşındaki Melisa, 8 yaşındaki Müslüm, 5 yaşındaki Yakup
ve 6 aylık Yusuf Erdoğan hayatını kaybetti. Cenazeler, Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

İLK DEFA KARAYOLUYLA
20 sene önce Almanya'ya yerleşen ve yuva kuran Erdoğan'ın yıllardır para biriktirip aldığı hayali olan minibüsle ilk defa karayolu ile Almanya'ya dönerken kaza yaptığını belirten yakınları, yine bu sene Gaziantep'ten ev aldıklarını söyledi Adnan Erdoğan'ın kuzeni İbrahim Halil Erdoğan, "Çok mutlulardı, yardımseverlerdi. Kimsenin kalbini kırmazlardı. Bu sene ilk defa arabasıyla geldi, parasını biriktirip hayali olan arabasını almıştı" dedi.

SÜRÜCÜYE TEPKİ
Öte yandan kazanın ardından tutuklanan TIR sürücüsü Ziver A.'nın adli kontrol şartıyla serbest bırakılması Erdoğan ailesinin tepkisiyle karşılaştı. Burhan Erdoğan, "6 şeritli yolda bariyerleri ezerek gelip bizi biçen bu adam kaza değil cinayet işlemiştir. 6 kişinin katilinin, bir aileyi yok eden adamın 24 saat geçmeden serbest bırakılmasını kabullenemiyoruz. Daha mezarlarındaki toprak kurumadı" diye konuştu.

ACI ÜSTÜNE ACI
Adnan Erdoğan'ın hayatının acıyla dolu olduğunu anlatan İbrahim Halil Erdoğan, "15 sene önce ağabeyi Şeho trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu olay Adnan'ı derinden sarsmıştı. 10 yıl önce de annesi ile babası karbonmonoksit zehirlenmesi yüzünden öldü. Kader yüzlerine hiç gülmedi. Tam her şey yolunda giderken bu feci kazayı yaşadık. Almanya'da çok mutluydular. Gaziantep'ten ev almıştı. Bir toprağına dönecekti. Kara toprağa verdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan ailesinin yüzü hiç gülmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN