Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müdür Kızılkaya ilçe milli eğitim müdürleriyle toplantı yaptı

İl Müdürü Kızılkaya, ilçe milli eğitim müdürleriyle beraber değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 15.11.2017 15:14
Müdür Kızılkaya ilçe milli eğitim müdürleriyle toplantı yaptı

Gerger ilçesine okul sporları toplantısına katılmak üzere gelen İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya, daha sonra Gerger Öğretmenevinde ilçe milli eğitim müdürleriyle geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi. Toplantıya Müdür Kızılkaya başkanlığında yapılan toplantıya Gerger İlçe Müdürü Abdulmuttalip Erek, Sincik İlçe Müdürü Ahmet Aydın, Kahta İlçe Müdürü Halil İbrahim Tünçmen, Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü Talip Yüce, Besni İlçe Müdürü Neşet Yazanve Çelikhan İlçe Müdürü Resul Acar katıldı.
Eğitimde yaşanan gelişme, projeler, yenilik ve sıkıntılar ele alındı.

Müdür Kızılkaya, sunum eşliğinde İl bazında eğitimde yapılması planlanan uygulamalar ve buna ek olarak yapılması gerekebilecek tüm konularda ilçe milli eğitim müdürleriyle istişarelerde bulundu. Müdür Kızılkaya, "Ahlaklı ve dürüst öğrencilerin yetiştirilmesinde öğretmenler kadar biz idarecilerin de büyük rolü vardır. İl ve ilçe Milli Müdürleri olarak öğretmenleri ve okulları ziyaret edip onların istek ve taleplerini yerinde dinleyip varsa sorunlarını yerinde çözmek için ziyaret ediyoruz. Buna benzer proje ve istişarelerle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha müreffeh bir gelecek hazırlıyoruz. Bugün, ilçemizde okul sporları toplantısı gerçekleştirdik. Okul müdürleri beden eğitimi öğretmenleri ile beraber okullarda sporun yaygınlaştırılması için çalışma yapması gerekmektedir. İlçe müdürlerimiz ile birlikte öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Ben tekrardan katılım gösteren tüm ilçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ederim" dedi.

Müdür Kızılkaya daha sonra Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ile beraber Gerger ilçesine bağlı Gölyurt (Tillo) köyü okuluna giderek burada incelemelerde bulunup okul idaresinden okul hakkında bilgiler aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müdür Kızılkaya ilçe milli eğitim müdürleriyle toplantı yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN