Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ kampüsüne uluslararası ziyaret

Üniversiteye hazırlanan adayları kampüs hayatıyla tanıştıran , bu kez Iraklı Dar-Alsalam Private School öğrencilerini ağırladı

Giriş Tarihi: 15.2.2018
HKÜ kampüsüne uluslararası ziyaret
Türkiye'nin ve Gaziantep'in farklı bölgelerinden lise öğrencilerini üniversite atmosferini yerinde yaşamak için ağırlayan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), bu defa kapılarını uluslararası ziyarette bulunan Iraklı üniversite adaylarına açtı. Irak'ta bulunan Dar-Alsalam Private School öğrencileri rehber öğretmenleri eşliğinde HKÜ'yü ziyaret etti.

MORAL DEPOLADILAR
Üniversiteye hazırlık aşamasındaki öğrencilere tercihlerinde yardımcı olabilmek ve HKÜ'yü daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen gezi programında öğrencilere ilk olarak HKÜ kampüsü tanıtıldı. Gezi ile birlikte öğrenciler, hem moral depoladı hem de farklı ülkeden üniversite hayatını yakından inceleme fırsatı buldu. Kampüs içindeki binaları gezen üniversite adaylarına HKÜ'nün tarihçesi, eğitim yapısı, kampüsün öğrencilere sağladığı imkanlar, burs olanakları, sosyo-kültürel faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verildi. Gezi sonunda hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, HKÜ'nün kampüs olanaklarını ve öğrencilik hayatını çok beğendiklerini vurguladılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ kampüsüne uluslararası ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN