Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kadrosunu güçlendirdi

Giriş Tarihi: 14.3.2018
Özel Hatem Hastanesi kadrosunu güçlendirdi
Gaziantep Özel Hatem Hastanesi, göz ve gastroenteroloji alanlarında iki önemli ismi kadrosuna kattı. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Operatör Dr. M. Alper Evişen ve Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Muzaffer Ertürk, Özel Hatem Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı. Daha önce Gaziantep'teki özel
hastanelerde çalışmaları ile tanınan Operatör Dr. Alper Evişen'in uzmanlık alanı içinde katarakt ve cerrahisi, şeker hastalığının gözde yarattığı tahribatların tedavisi, şaşılık ve çocuk göz hastalıkları, göz tansiyonu, oküloplasti cerrahileri, gözyaşı kanal tıkanıklıkları ve tedavileri, tıbbi retina tanı, takip ve tedavileri, nörooftalmoloji tanı ve takipleri yer alıyor.

KRONİK HEPATİT HASTALIKLARI
Tecrübeleri ve mesleki becerileri ile adından sıkça söz ettiren Dr. Muzaffer Ertürk'ün tıbbi ilgi ve uzmanlık alanları içerisinde ise mide hastalıkları, bağırsak hastalıkları, karaciğer hastalıkları, kronik hepatit B ve C hastalığı yer alıyor. Dr. Ertürk, İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği, Türk Gastroenteroloji Derneği ve Türk Hepatoloji Derneği üyesidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özel Hatem Hastanesi kadrosunu güçlendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN