Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova ‘istikrar ve güven’ diyor

, ve ’te vatandaşı yalnız bırakmayan bakanlar ve adaylar seçmenle vakit geçiriyor. Sorunları yerinde dinleyen adaylar, çözümü konusunda yol gösteriyor. Vatandaş ise ‘istikrar’ istiyor

Çukurova ‘istikrar ve güven’ diyor
24 Haziran seçimleri için geri sayım sürüyor. Çukurova gece gündüz demeden vatandaşla biraraya gelen AK Parti adayları sorunları dinliyor, çözümü konusunda yol gösteriyor. Bakanlar Jülide Sarıeroğlu, Lütfi Elvan, Abdülhamit Gül başta olmak üzere adaylar seçmene 'Neden AK Parti?' sorusunun cevabını anlatıyor. Vatandaşlar ise istikrar için 'devam' diyor.

SARIEROĞLU "İSTİHDAM GÜNDEMİMİZ"
ÇUKUROVA Üniversitesi Kuzey Çarşı Yerleşkesi'ndeki İŞKUR İş Kulübü'nün açılışına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, gelecek dönemde Türkiye'de ve Adana'da birinci gündemlerinin istihdam olduğunu vurguladı. Sarıeroğlu, "Kadınların iş gücünü katılım oranı yüzde 32 seviyesini geçti. 2023 yılında inşallah yüzde 41'e çıkarma hedefimiz var" diye konuştu.

GÜL: EYVAH DEMEMEK İÇİN
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül ise Gazianteplilerden büyük ilgi görüyor. Her fırsatta seçmenle vakit geçiren Gül, "İstikrar giderse CHP'li, AK Parti'li, Saadet Partili, HDP'li dinlemez. İstikrarın partisi yoktur. 24 Haziran seçimi bir parti seçimi değildir, bir kader seçimi, memleket seçimidir. O yüzden 7 Haziran'ı göz önünde bulundurarak, 24 Haziran akşamı 'eyvah' dememek için her oy değerlidir" diye konuştu.

ELVAN: GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN
KALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, bu seçimin Türkiye'nin bekasının, geleceğinin, istiklalinin seçimi olduğunu, ya zaferle sonuçlanacağını ya da belirsiz bir ortama girileceğini belirtti. Elvan, tek bayrak, tek millet, tek vatan, tek devlet olarak yaşamaya, güçlü Türkiye'yi inşa etmeye devam edeceklerini bildirdi.

DAĞLI: SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
24 Haziran seçimlerine hız kesmeden devam eden AK Parti Milletvekili adayı Tamer Dağlı, " Bizim Adana ve Türkiye için daha yapacak çok işimiz var. 24 Haziran'da sandıkları patlatacağız" dedi. Dağlı, "Türkiye açısından bir milat olacak. Bir inkılabı gerçekleştirip Parlamenter sistemden, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Modeline geçişi birlikte yaşayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova ‘istikrar ve güven’ diyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN