Yüksekova’da Vergi Haftası Kutlandı

Giriş Tarihi: 23.2.2015 13:48
Yüksekova’da Vergi Haftası Kutlandı
’nin Yüksekova ilçesinde vergi haftasının açılış programı verilen kokteyl ile yapıldı.
Vergi dairesi çalışanları hükümet konağı bahçesinde bir araya gelerek Atatürk Anıtı’na çelenk sunan daire çalışanları, ardından saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudu. Ardından Vergi dairesi salonuna geçen heyet, burada kokteyl verdi. Kokteyle Yüksekova Kaymakamı İbrahim Çenet, Büyükçiftlik Belediye Başkanı Rüştü Zeydan, Hakkari Odalar Birliği Başkanı İrfan Sarı, Yüksekova Şoförler Odası Başkanı Yavuz Özcan, Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, 7. Hudut Alay Komutanı Albay Cihat Erdoğan ve kurum amirleri katıldı.
Kokteylde konuşan Kaymakam Çenet, kamu kurumları ve sivil toplum örgütleriyle beraber büyük bir aile olduklarını belirterek "Memleketimizin kalkınması için büyük gayret ediyoruz. Bu kalkınmanın yolu ödediğimiz vergilerdir. Vergi haftamızın hayırlı olmasını diliyoruz. Vergilendirilmiş kazanç kutsal kazançtır. Arkadaşlarımızın gayretlerinizi tebrik ediyoruz" dedi.
Kaymakam Çenet’ten sonra söz alan Yüksekova Vergi Dairesi Müdürü Tamer Yurtseven vergi bilincinin oluşturulmasının önemine dikkat çekerek, "Biz de bu hafta elimizden geldiğince yaptığımız etkinliklerle vergi konusunda bilinçlendirmede bulunmaya çalışacağız. Herkese katılımdan dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüksekova’da Vergi Haftası Kutlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN