Türkiye'nin en iyi haber sitesi

STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret

Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret
Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı ile Yüksekova’dan bazı muhtarlar, Rektör Prof. Dr. Ebubekir Ceylan’ı ziyaret ettiler.
Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı Mehmet Tekin, Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Mikail Atan ve Yüksekova’dan bazı mahalle muhtarlar, Rektör Prof. Dr. Ebubekir Ceylan’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Yüksekova’da yapılacak olan Yüksekova Meslek Yüksekokulu ile kampüs alanın 2. etabının çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Rektör Ceylan’ı yeni rektörlük hizmet binasında bulunan makamında ziyaret edip ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunduklarını ifade ederek, Yüksekova Meslek Yüksekokulu ve öğrenci yurdu ile ilgili bilgi aldıklarını söyledi.
Rektör Ceylan ise, Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı Mehmet Tekin ve Yüksekova’dan bazı mahalle muhtarlarının yapmış oldukları ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN