Arsuz’da Yollar Onarılıyor

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
Arsuz’da Yollar Onarılıyor
Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yoğun olarak kullanılan ve deforme olan yollarda asfalt yama ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler, Karaağaç Mahallesi İKEM Koleji civarı ile Gözcüler Mahallesi’nde bozulan yolların onarımını yaparak araçların trafikte rahat bir şekilde seyir almasını sağlıyor. Çalışmaları yakından takip eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, havaların ısınmasıyla birlikte asfalt yama çalışmalarının yoğun bir şekilde, ilçe genelindeki birçok noktada devam edeceğini söyledi.
Çalışmalarını halkın taleplerini ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturacak biçimde gerçekleştirdiklerini ifade eden Culha, yol iyileştirme çalışmalarının trafikte düzen ve güvenliğin sağlanması açısından önemli olduğunu dile getirdi. Zaman zaman ilçede etkili olan sağanak yağışların altyapı eksikliğini de gözler önüne serdiğini belirten Culha, altyapı yetersizliğinden ötürü cadde ve yollardaki su birikintilerinin hem yolların daha hızlı deforme olmasına neden olduğunu, hem vatandaşlara, hem araç sürücülerine, hem de öğrencilere zor anlar yaşattığını söyledi.
İKEM Koleji civarında yapılan çalışmaları gören okul kurucusu Levent Hakkı Yılmaz da, Başkan Nazım Culha ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arsuz’da Yollar Onarılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN