İskenderun Belediyesi Mahalleye Ek Hizmet Binası Açtı

Giriş Tarihi: 28.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 15:48
İskenderun Belediyesi Mahalleye Ek Hizmet Binası Açtı
İskenderun Belediyesi Denizciler Mahallesi ek hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Törene AK Parti Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İlçe Başkanı Vedat Tosun, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
İskenderun Belediyesi Denizciler Ek Hizmet Binasında, Belediye Tahsilat Memurluğu, Evlendirme Memurluğu, İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Nüfus Müdürlüğü Denizciler şefliği hizmet verecek. Açılış töreninde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Amacımız hizmeti vatandaşın ayağına götürmek. Bu bölge nüfus yoğunluğu olan bir bölge. Burada yaşayan vatandaşlarımızın şehir merkezlerine gelmeleri bir takım sıkıntıları da beraberinde getiriyordu. Buna çözüm bularak hizmeti halkımıza getiriyoruz. Bu bir başlangıç olacak. Daha bir çok hizmetlerimiz bu bölge insanının kullanımı için gelecek. Nüfus işlemleri de artık burada yapılacak. Bunlar vatandaşlarımız için gerçekten büyük kolaylıklar sağlayacak hizmetler” dedi.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ise hizmet binasının bölge insanının ihtiyacından kaynaklandığına dikkat çekerek, böylelikle burada yaşayan insanlara gereken önem ve değerin verildiğini söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi yapılarak hizmet binasının açılış gerçekleştirildi.
Açılan Nüfus Şefliği Birimi ile birlikte artık Denizciler, Karayılan, Azganlık, Sarıseki ve Bekbele mahallelerinde bulunan vatandaşlar şehir merkezine gelmeden tüm nüfus işlemlerini kolaylıkla yaptırabilecekler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun Belediyesi Mahalleye Ek Hizmet Binası Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN