Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğüt: “Türkiye’de De En İyi 4g Hizmetini Sunacağız”

Giriş Tarihi: 18.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 18:55
Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, 4G ihale süreci ile ilgili “Türkiye’de de en iyi 4G hizmetini sunacağız” dedi.
Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, 4G ihale sürecini değerlendirerek şirketin 4G hazırlıklarına ilişkin bilgi verdi. 4G’yi dijitalleşmenin yeni sayfası olarak gördüklerini belirten Öğüt, abonelerine yurtdışında SIM kart değiştirmeden 4G hizmeti sunan tek operatör konumunda olduklarını belirterek, 4G hizmetini Türkiye’deki bütün abonelerine sunmak için aynı vizyon ve kararlılıkla çalıştıklarını belirtti.
Öğüt sözlerine şöyle devam etti: “Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin dijital dönüşümünün yeni bir sayfası olarak gördüğümüz 4G teknolojisi için çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz. Bu kapsamda bugün Bakanlar Kurulu tarafından açıklanan asgari bedel tespiti ile ihaleye ilişkin takvimin işlediğini gözlemliyoruz. İhale sonucunda oluşacak fiyatın da; dengeli, operatörler arası rekabeti bozmayacak ve yatırımı teşvik edecek şekilde oluşmasını temmeni ediyoruz“.
Lisans verilmeye başlandığında 4G’ye geçmeye ve en ileri 4G teknolojisini sunmaya hazır olduklarını ifade eden Öğüt: “Vodafone olarak, tüketici ne ister, bu istek en kusursuz biçimde nasıl karşılanır, en iyi deneyim nasıl sağlanır, hepsini çok iyi biliyoruz. 4G lansman tarihini heyecanla bekliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğüt: “Türkiye’de De En İyi 4g Hizmetini Sunacağız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN