Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Expomed Eurasia Fuarı Kapılarını Açtı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Sağlık sektörünün en önemli ticari fuarı platformunda bin 200’ün üzerindeki firma ve firma temsilciliği, 30 binin üzerinde ziyaretçi ile buluşuyor. Bu yıl her yönüyle artış gösteren bilimsel etkinlikleri ve ziyaretçi kitlesini harekete geçirecek yenilikleriyle tüm dünyadan fuara gelen VIP profesyonelleriyle Expomed Eurasia, ‘da medikal sektörünü aynı çatı altında topluyor.
Expomed-labtechMED Fuarları Proje Grup Başkanı Gökhan Evcil, “Temsilcilik arayan, yeni pazarlara açılmayı, yeni müşteriler bulmayı amaçlayan, markasını doğru platformda güçlendirmek isteyen lider katılımcıların karar verici profesyonellerle buluşacağı Expomed fuarı, yakaladığı yükseliş ivmesiyle günden güne gelişiyor, Expomed bir marka olarak medikal sektörde yerini güçlendiriyor” dedi.
AZERBAYCAN YATIRIMLARINA DA EXPOMED YÖN VERECEK
İhracatta önemli bir pazar olan Azerbaycan’ın Sağlık Bakan Yardımcısı Elsevar Aghayev ve bakanlık yetkililerinden oluşan özel heyetin de aralarında bulunduğu Expomed Eurasia Fuarı, bu yıl Türkiye çevre ülkeleri ve dünyadan 500’ün üstünde profesyonel alıcıyı ağırlıyor. 60’ın üstünde bilimsel etkinlik, BAU Health işbirliği ile onkoloji temalı seminerler ve workshoplar, gastrointestinal kanserler- tiroid kanseri ve tedavi yöntemleri-lösemi ve kemik iliği transferleri- beyin tümörleri- kemik ve yumuşak doku tümörleri, Türk Radyoloji Derneği işbirliği ile “Ürogenital Radyoloji Toplantısı”; sağlıkta son uygulamaların tartışıldığı “SAYED Güncel Sağlık Sempozyumu’’ ile fuarlar 60’ın üstünde etkinliğe ev sahipliği yapıyor. LabtechMED’de Türk Biyokimya Derneği işbirliği ile düzenlenecek etkinliklerde de analiz öncesi, analiz sırası ve sonrası laboratuvar pratiği ele alınıyor. Becton-Dickinson’dan Aparna Ahuja kaliteye yaklaşım, İtalya’dan Giuseppe Lippi preanalitik hatalar, Türkiye’den Nedim Albayrak acil laboratuvarlarda yaşanan preanalitik sorunlar, Hırvatistan’dan Nora Nikolac klinik laboratuvarda interferanslar, Türkiye’den Yahya Laleli postanalitik evre ve laboratuvar sonuçlarının yorumu üzerine konuşmalar yapacak. Sağlık profesyonelleri ve akademisyenlerine yönelik düzenlenecek 60’ın üstünde etkinliğin de organize edileceği fuarın kapıları pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Expomed Eurasia Fuarı Kapılarını Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN