Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dev Çınarlar Sultangazi’de Buluştu

Giriş Tarihi: 31.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 12:13
Sultangazi Belediyesi, Yaşlılar Haftası’nda ilçedeki dev çınarları buluşturdu.
Sultangazi Nikah Salonları’nda düzenlenen toplantıya, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, AK Parti İlçe Yaşlılar Komisyonu Başkanı İsmail Yalçın ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yaşlıların kıymetini her zaman bilmek gerektiğini söyledi. Her insanın yaşlılıkla tanışacağını kaydeden Başkan Altunay, sağlıklı ve gelişen bir toplumun yaşlılarına gösterdiği saygıyla ölçülebildiğini vurguladı. Başkan Altunay, “Her insan yaşamın kaçınılmaz durumu olan yaşlılıkla bir gün tanışacaktır. Yaşlılık her insandan saygı ve hürmet görülmesinin beklendiği bir evredir. Yaşlılığımızda bize hürmet edilmesini arzuluyorsak, biz de yaşlılarımıza saygı göstermeliyiz” dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan da yaşlıların hayatlarımıza değerler kattığını belirterek “Yaşlılarımıza her zaman gerekli saygıyı göstermeliyiz. Biz yaşlılarımızla beraber büyük bir aileyiz” dedi.
Yaşlılarımızın yetiştirdiği evlatların vatana sahip çıktığına dikkat çeken Civan, “Yaşlılarımızın yetiştirdiği evlatlar bu vatana hizmet etti, korudu ve himaye etti. Yaşlılarımızın verdiği emeklerle bu toplum ayakta kalmayı başardı. Onlara her zaman saygımızı ve minnetimizi göstermeliyiz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev Çınarlar Sultangazi’de Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN