Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhlas Vakfı Doktorlar Kulübü ’da Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 31.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 11:57
İhlas Vakfı Doktorlar Kulübü İstanbul’da Bir Araya Geldi
İhlas Vakfı yurtlarından mezun olan doktorlar ile İhlas Vakfına gönül veren doktorlardan oluşan Doktorlar Kulübü üyeleri ’da bir araya geldi.
İhlas Vakfı’nın Bahçelievler Merkezi’nde düzenlenen toplantıya İstanbul ve Anadolu��da görev yapan kulüp üyesi doktorlar ile İhlas Vakfı Öğretmenler Kulübü Mezunları Derneği, İş Dünyası Derneği ile Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Kulübü temsilcileri iştirak etti.
Doktorlar Kulübü Başkanı Dr. Nezih Berksoy 2014 yılının genel bir değerlendirmesini yaparak, 2015 yılında neler yapacaklarını üyeleri ile paylaştı. Berksoy, merhum Enver Ören’in 81 ilde yurt, hastane ve kolej vizyonları doğrultusunda çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Doktorlar Kulübü üyesi ve İş Dünyası Derneği Başkanı Dr. Levent Saraç da İş Dünyası Derneği ile ilgili kısa bilgiler aktararak, merhum Enver Ören’in verdiği hedefler doğrultusunda çalışacaklarını ve ilk etapta bir hastane açılması noktasında planlarının olduğunu belirtti.
İş Dünyası Derneği üyelerinden İş Adamı Naci Torba da Hindistan ve Bangladeş’te yaptığı hizmetleri kısaca anlattı.
Daha sonra söz alan İhlas Vakfı Başkanı Av. Mehmet Okyay, İhlas Vakfı Doktorlar Kulübü ve diğer kulüplerin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Okyay, inşaatı devam eden Samsun, Edirne ve Bilecik yurtlarının son durumları ile önümüzdeki günlerde temeli atılacak Kastamonu, Sivas ve Afyon yurtları ilgili bilgiler aktardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhlas Vakfı Doktorlar Kulübü İstanbul’da Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN