Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünya Markalar Zirvesi Las Vegas’ta Düzenlenecek

Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 11:49
Dünya Markalar Zirvesi Las Vegas’ta Düzenlenecek
Dünya Markalar Derneği ve Dünya Yaşlılık Derneği, Las Vegas’ta Dünya Markalar Zirvesi düzenleyecek. T.C. Sağlık Bakanlığı’nın da destek verdiği Zirve, 10-15 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Türkiye’de kendi alanlarında göstermiş oldukları sosyal faaliyetlerle toplumu daha da bilinçlendirme konusunda dikkatleri çeken Dünya Markalar Derneği ve Dünya Yaşlılık Derneği Amerika’nın Nevada eyaletine bağlı Las Vegas ketinde Zirve düzenleyecek. Dünya Markalar Derneği ve Dünya Yaşlılık Derneği’nin ilk kez uluslararası bir alanda gerçekleştireceği bu önemli zirve, marka devlerini buluşturmalarının yanı sıra, markalaşma yolunda ilerleyen değişik sektörlerden katılımcıları da bir araya getirecek.
Son dönemlerde çok sık gündeme gelen markalaşma, marka yönetimi, marka stratejisi, marka tescili ve marka değeri gibi kavramlar Dünya Markalar Derneği’nin üzerinde durduğu konuların başında gelmekte. Bu kapsamda Las Vegas Dünya Markalar Zirvesi’nde; başta ileri yaş sağlık turizmindeki markalaşma olmak üzere diğer sektörlerdeki markalaşma konusu masaya yatırılacak. Zirvede ayrıca, dünyada tanınmış üst yüzey yönetici, bürokrat, yatırımcı ve iş adamları; deneyimlerini, markalaşma yolunda dikkat edilmesi gereken kuralları paylaşacak.
LOS ANGELES’TA GEZİ, LAS VEGAS’TA ZİRVE
Katılımcılar arasında iletişim ve iş bağlantılarının da sağlanabilmesinin hedeflendiği zirve kapsamında Los Angeles’ta, "Networking" amaçlı geziler düzenlenecek. Katılımcılar Los Angeles’ta Hollywood Bulvarı, Sunset Bulvarı ve Beverly Hills gibi önemli merkezleri gezme fırsatı bulacak. Ardından Las Vegas’a geçecek olan katılımcılar, burada düzenlenecek Dünya Markalar Zirvesi’ne katılacak. İki gün sürecek zirve, ünlü sanatçıların da katılacağı gala gecesiyle sona erecek. Gecede ayrıca katılımcılara uluslararası akrediteli sertifika ve ödül takdim edilecek.
Organizasyonla ilgili detaylı bilgiye http://www.dunyamarkalardernegi.org ve http://www.dunyayaslilikdernegi.org adreslerinden ulaşılabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya Markalar Zirvesi Las Vegas’ta Düzenlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN