Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YTÜ’de 3’üncü Sosyal Sorumluluk Günleri

Giriş Tarihi: 15.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
Yıldız Teknik Üniversitesi KVK tarafından düzenlenen “3’üncü Sosyal Sorumluluk Günlerinde” tanınmış isimler, Sosyal Sorumluluk hakkında söyleşi yapacaklar.
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kalite ve Verimlilik Kulübü (KVK) bünyesindeki Sosyal Sorumluluk Projesi ekibi, 5 senen buyana yaşama dair her alana dokunuyor. YTÜ KVK tarafından, daha farkında, daha duyarlı bir üniversite gençliği oluşturmak adına düzenlenen “3.Sosyal Sorumluluk Günlerinde” tanınmış isimler, Sosyal Sorumluluk hakkında öğrencilerle bir araya gelip, farkındalık yaratacaklar. Etkinlik dahilinde Oyuncu Sercan Badur, Oyuncu ve Komedyen Yunus Günçe, Oyuncu ve Şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu öğrencilerle birlikte olacak.
YTÜ KVK tarafından gerçekleştirilen etkinlikle ilgili, proje lideri Zeynep Suyabatmaz, “Biraz daha görmek için, biraz daha farkında olmak için konuşmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. 20 Nisan’da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda daha fazla görmek ve farkında olmak için bir araya geliyoruz. Etkinliğimiz Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra, üniversitemiz dışındaki tüm öğrencilere de açıktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YTÜ’de 3’üncü Sosyal Sorumluluk Günleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN