Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilgi Evleri’nin Bilge Anneleri

Giriş Tarihi: 22.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 10:01
Bilgi Evleri’nin Bilge Anneleri
Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, kadınlara yönelik gerçekleştireceği toplamda 5 hafta sürecek olan kütüphane sohbetleri ve bilgisayar eğitimine başlıyor.
Bilgi Evleri, Zeytinburnu halkına daha kaliteli hizmet vermek, toplumun temel direği olan hanımlara, günümüz enformasyon çağında ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri kazandırmak, bir ’kadın’ olarak toplumdaki yerlerini hatırlatmak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediği eğitim programını başlatıyor.
Bilgi Evleri, bu projeyle üyelerinin gelişiminin yanı sıra velilerinin de gelişimini destekliyor. Bilgi Evleri, velilere zamanlarını daha verimli ve aktif bir şekilde değerlendirmeyi, sosyal yönlerini zenginleştirerek hayata daha pozitif açıdan bakmalarını amaçlıyor.
Toplamda 5 hafta sürecek olan eğitimde, temel bilgisayar eğitimi ile birlikte velilerin, çocuklarına ve kendilerine bakış açılarını genişletecek olan kültür, sanat ve edebiyat sohbetlerine de yer verilecek. Eğitim, kurs tamamlandıktan sonra katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesi ve ardından gerçekleştirilecek olan gezi programı ile sona erecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilgi Evleri’nin Bilge Anneleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN