Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyoğlu’nda Başkan Vatandaş Buluşmaları Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 6.5.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ‘Vatandaş Başkan Buluşuyor’ projesi kapsamında, 5 çayında vatandaşlarla bir araya gelerek istişare yaptı.
Beyoğlu Belediyesi tarafından uzun bir süre önce başlatılan Vatandaşlar Başkanla Buluşuyor projesi çerçevesinde Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan vatandaşlarla bir araya geldi. Aynalı kavak Semt Konağı’nın ev sahipliği yaptığı buluşmaya Başkan Demircan’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
SORUNLAR BİREBİR İLETİŞİM YOLUYLA ÇÖZÜME KAVUŞUYOR
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, vatandaşların sorunlarına daha kolay ulaşabilmek amacıyla yılın belirli zamanlarında okul ve semt konaklarında vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını, istek ve taleplerini değerlendiriyor. Beyoğlu’nda hayata geçen projelerin aşamalarının da vatandaşlarla paylaşıldığı programlara, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
“HANIMLARIN GELMELERİ KOLAY OLMUYOR ONUN İÇİN BİZ AYAKLARINA GİDİYORUZ”
Yıllardır semt konakları ve okullarda vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Demircan, “Bizim 45 mahallemiz var. Bu durumda her sene bir ya da iki kez buralarda toplantı yapıyoruz. Bazılarını sabah kahvaltılarında, bazılarını ikindi de 5 çayı şeklinde yapıyoruz” şeklinde konuştu.
Projenin amacına ilişkin bilgi aktaran Demircan, “Özellikle hanımefendilerin belediyeye gelmeleri kolay olmuyor. Onun için biz onların ayağına geliyoruz. Şikayetlerini dinliyoruz. Serzenişleri oluyor bazen. Talepleri oluyor, istekleri oluyor. Bunları karşılamaya ve böylelikle mahallenin nabzını tutmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede yıllardır vatandaş başkan buluşuyor projesi devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Vatandaşların sorunlarını birebir iletişim kurarak çözüme kavuşturduğu proje kapsamında ilçede bulunan çeşitli semt konaklarında kahvaltıda ya da 5 çayında Beyoğlu’nda hayal edilenler birlikte konuşuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyoğlu’nda Başkan Vatandaş Buluşmaları Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN