Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş Adamı Rahmi Koç, Medamerikan Tıp Merkezi’nin Açılışını Gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 11.6.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 11.6.2015 22:43
Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç, MedAmerikan Tıp Merkezi’nin açılış törenine katıldı. Koç, basın mensuplarının seçim sonuçlarına ilişkin sorularını “Hastane açılırken seçim olur mu?” diyerek yanıtlamaktan kaçındı.
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde 18 yıldır poliklinik olarak hizmet veren MedAmerikan Polikliniği, yapılan 10 milyon dolarlık yatırımla tıp merkezine dönüştürüldü. Bağdat Caddesi Feneryolu’nda yeni binası ile hizmet vermeye başlayan MedAmerikan Tıp Merkezi’nin açılış töreni, Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç’un katılımı ile gerçekleşti. Açılış törenine Koç’un yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal ve sağlık merkezi çalışanları ile vatandaşlar katıldı.
Törende bir konuşma yapan Rahmi Koç, “1997 senesinde Çiftehavuzlar’da açtığımız MedAmerikan Polikliniği’ni daha da yenilenmiş şekilde bu binada açtık. En modern ekipmanlarla iki ameliyathane ile her türlü müdahalenin yapılabileceği yarım hastane şeklinde bir hale getirdik. İnsanların hayat standartları arttıkça sağlıklarına daha ehemmiyet veriyorlar. Daha iyi doktorlar, daha iyi tesisler, daha modern cihazlar isterler. Memleketimizde de her gün yeni modern hastaneler açılıyor” dedi.
Açılışın ardından iş adamı Koç, tıp merkezini gezdi. Basın mensuplarının “Seçim sonuçlarını değerlendirir misiniz?” şeklindeki sorusunu Koç, “Söyleyeceklerimi söyledim. Hastane açılırken seçim olur mu?” diyerek yanıtlamaktan kaçındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş Adamı Rahmi Koç, Medamerikan Tıp Merkezi’nin Açılışını Gerçekleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN