Spor A.ş. Ligi Şölen İle Taçlandırıldı

Giriş Tarihi: 16.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilen Spor A.Ş. Ligi muhteşem şölen ile sona erdi.
Spor A.Ş. tarafından İstanbul’da basketbol ve voleybol branşlarında miniminik, minik, küçük ve yıldız kategorilerinde yapılan Spor A.Ş. Ligi, Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki şölenle taçlandırıldı. Basketbolda 82 voleybolda ise 54 takımın katıldığı lige yaklaşık 2 bin 500 sporcu katıldı.
Şölende dereceye giren ve diğer katılımcı takımlar ödüllerini aldılar. Şölende farklı kategorilerdeki All-Star maçlarının yanı sıra spor eğitmenlerinden oluşan Spor Aşk gösteri takımı, Karizma Show spor ekibi gösteri yaptı.
“SPOR A.Ş. LİG’İNİ BU SENE KURMUŞTUK, SENELER BOYUNCA DEVAM EDECEK”
Spor A.Ş. Ligi’ni çok önemsediklerini vurgulayan Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, “Küçük yaşta sporcularımız Türkiye’nin en güzel spor salonunda NBA sporcuları ne yaşıyorsa onu yaşıyorlar. Bu çok önemli. Çocuklarımız her şeyin en iyisine layık. Biz bütün yaptığımız organizasyonlarda spor kültürünü vermeye çalışıyoruz. Spor A.Ş. Lig’ini bu sene kurmuştuk, seneler boyunca devam edecek. Çocuklarımızın çok küçük yaşta hem yarışmacı olmalarını hem de spor kültürünü bir şekilde sağlayacak. Biz çocuk maratonu gerçekleştirdik ve 6-7 bin çocuğumuz maratonda koştuk. Orada da spor kültürünü vermeyi amaçlıyorduk” dedi.
Ailelerin çok önemli bir emek sarfetiklerini vurgulayan Özbayraktar, “Çocuklarını tesislerimize getiriyorlar. Kolay işler değil. İnsanlar bir hayat gayreti içinde ve işleriyle meşguller. Bu arada fırsat bulup çocuklarına emek harcıyorlar” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor A.ş. Ligi Şölen İle Taçlandırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN