Vizyon Koleji İle ‘Mendil Kapmaca’

Giriş Tarihi: 18.6.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 15:23
Vizyon Kolejinin düzenlediği Sokak Oyunları Olimpiyatlarına katılan çocuklar, unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarıyla doyasıya eğlendiler.
Vizyon Kolejinin sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlediği “Sokak Oyunları Olimpiyatları” etkinliğinde çocuklar, tadına doyum olmayan nostaljik oyunlarla keyifli saatler geçirdiler. ‘Teknoloji’ ve ‘hayatı birebir yaşamak’ unsurları arasındaki denge hassasiyetini ‘Sokak Oyunları Olimpiyatları’ etkinliğine yansıtan Vizyon Kolejinin etkinliğinde, bazı çocuklar bildikleri, fakat oynayamadıkları oyunları oynama imkanı bulurken, bazıları da bu oyunlarla ilk kez tanıştılar.
Çocukların, sosyal gelişme ve dayanışma anlayışlarını geliştirmek amacıyla düzenlenen aktivitelerde, misket, seksek, ip atlama, yağ satarım bal satarım, mendil kapmaca, halat çekmece, yakan top ve sandalye kapmaca oyunları oynandı.
Vizyon Koleji tarafından düzenlenen ‘Sokak Oyunları Olimpiyatları’ özellikle çocukların sokakta oynama imkan ve alışkanlıkları bulunmayan bölgelerde, düzenli olarak devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vizyon Koleji İle ‘Mendil Kapmaca’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN