Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyoğlu’nda Sokaklar Yenileniyor

Giriş Tarihi: 23.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 15:26
Beyoğlu’nda Sokaklar Yenileniyor
Beyoğlu Belediyesi, İstiklal Caddesi çevresinde öncelikle altyapı sistemleri olmak üzere üst yapı ve tretuvar çalışmalarına devam ediyor. Son olarak yenilenen Balo Sokak ve Solakzade Sokak esnaf ve vatandaşlardan tam puan aldı.
Beyoğlu Belediyesi İstiklal Caddesi çevresi ve ilçe genelinde başlattığı kaldırım çalışmaları ile ara sokakları tek tek elden geçirerek yeniliyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nün büyük bir titizlik içerisinde sürdürdüğü çalışmalar neticesinde sokaklar yenilenerek, Beyoğlu geçmişine ve günümüz yaşam standartlarına uygun ve modern görünüm kazanıyor.
ÖNCE ALTYAPI SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ
Balo Sokak ve Solakzade Sokak’ta başlatılan çalışmalar bin 800 metre karelik alanı kapsarken İSKİ, BEDAŞ, TELEKOM gibi alt yapı kurumlarıyla da görüşülüp yapılan ortak çalışmalarla öncelikle mevcut alt yapı olumsuzluklarını ortadan kaldırıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarla Arnavut Taş Desenli Baskı Beton teknolojisiyle sokaklar yepyeni bir görünüme kavuştu.
ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Balo Sokak ve Solakzade sokağın ardından Küçük Piyale Mahallesi Tahtakadı Sokak ve Hakim Sokak’ta da alt ve üst yapı hatları yenilendi. Bunun dışında Bülbül Mahallesi Tavşan Sokak, Büyük Şişhane Sokak ve Küçük Mumhane Sokakta da yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyoğlu’nda Sokaklar Yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN