Başkan Karadeniz, Mezun Olduğu Okulda Öğrencilere Hitap Etti

Giriş Tarihi: 2.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreninde mezun olan öğrencilere hitap eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Diş hekimi olmak bence bir ayrıcalık. Diş hekimlerinin hayatta çok başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü hayata artık bir estetik kaydıyla bakacaksınız” dedi.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet törenine katıldı. Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törende, öğrenciler ve aileleri mezuniyet heyecanı yaşadı. Kendisi de İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Başkan Karadeniz, genç mezunların heyecanına ortak oldu.
“DİŞ HEKİMİ OLMAK AYRICALIK”
Mezuniyet töreninde öğrencilere hitap eden Başkan Temel Karadeniz, “Diş hekimi olmak bence bir ayrıcalık. Özellikle İstanbul Üniversitesi gibi çok köklü bir üniversiteden diş hekimliği diploması almak gerçekten çok farklı. Diş hekimliği kadar renkli fakülteler var mıdır diye merak ediyorum. Diş hekimi olurken bir taraftan .ok önemli bir üniversite eğitimi alırken, bir taraftan da hatırı sayılır bir sabır eğitiminden geçiyorsunuz. Diş hekimliği fakülteleri bunun için bence öğrencileri hayata çok farklı bir şekilde hazırlayan fakültelerdir” diye konuştu.
Temel Karadeniz, diş hekimi mesleğine dikkat çekerek, “Diş hekimlerinin hayatta çok başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü hayata artık bir estetik kaydıyla bakacaksınız. Bu noktada almış olduğunuz eğitimin hayatta sizi çok farklı noktalara taşıyacağını düşünüyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Karadeniz, Mezun Olduğu Okulda Öğrencilere Hitap Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN