Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emekliler Artık Vadide Keyif Yapacak

Giriş Tarihi: 2.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Emekliler Artık Vadide Keyif Yapacak
Sadece Beylikdüzü’nün değil, ’un nefesi olacak Yaşam Vadisi’nin 1’inci Etabı içine Beylikdüzü Belediyesi tarafından kazandırılan Emekliler Lokali, hizmete açılmaya hazırlanıyor.
İlçede daima mutlu daima özgür insanlar görmek isteyen Beylikdüzü Belediyesi, çalışmalarını bu vizyonla şekillendiriyor. Beylikdüzü’nün tümünü kapsayacak Yaşam Vadisi projesi hızla devam ederken, 1’inci Etap günden güne değişiyor ve gelişiyor. Şehir parkının ilk etabı olan bu alanda emekliler için harika bir merkez yapılıyor.
Yaşam Vadisi 1’inci Etap’ta Beylikdüzü Belediyesi tarafından inşası başlanan 300 metrekare alana sahip Emekliler Lokali’nin çalışmaları tamamlanmak üzere. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye ikincisinin yapıldığı Emekliler Lokali’nin peyzaj düzenlemelerini de gerçekleştirerek emekli bireylerin Beylikdüzü’nde huzur ve keyif içinde vakit geçirmelerine olanak tanıyacak. Lokal, özel tasarımı ile açılır kapanır ve sabit kapalı özelliklere de sahip.
“Her demografik özellikteki insanın Beylikdüzü’nde yaşamaktan keyif almaya hakkı var” diyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Beylikdüzü’nü ilçenin tüm tabakalarına seslenen, onların ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerini karşılayan bir kent haline getireceğiz. Buradaki Emekliler Lokali de bu anlayışla ortaya çıktı. Emeklilerimiz güle güle otursunlar, güzel zaman geçirsinler” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emekliler Artık Vadide Keyif Yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN