Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En Feminen Burnun Derecesi Belli Oldu

Giriş Tarihi: 6.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Rinoplasti Merkezinden Op. Dr. Bülent Koç, en çok beğenilen ve feminen görülen kişilerin burunlarının incelemesi sonrası 106 derecelik burun ve yüz açısının en estetik ve en feminen burun şekli olduğunu belirtti.
Koç, güzel bir buruna kavuşma estetiği hakkında şöyle konuştu:
“En çok beğenilen ve feminen görülen kişilerin burunlarının incelemesi sonrası 106 derecelik burun ve yüz açısının en estetik ve en feminen burun şekli. Tabi bu açı burnun daha feminen ve estetik görünmesi için gerekli fakat bu açı; kişinin asıl güzelliğini kişiliği, gülüşü, yüz yapısındaki uyumu oluşturur. Yapılan araştırmalarda burun estetiğinin giderek artan bir fenomen haline geldiği ve geçen seneye oranla İngiltere de yüzde 20 oranında artış gösterdiği görülmüş. Gençler arasında en çok uygulanan operasyon olmuş. Çoğu ailede çocuklarını bu konuda maddi manevi destekleyerek üniversiteye başlamadan veya yeni bir işe başlamadan ameliyat olması konusunun da desteklemektedir. Rinoplasti Merkezi olarak özellikle yaz döneminde gençlerde burun estetiği başvurularının arttığını görüyoruz. Okulların bitmesi ile ve üniversiteye başlamadan önce gençler öz güvenlerini etkileyen ve resimlerde kötü çıkan burun yapılarının kemerli yapısından kurtulup daha kibar ve estetik bir burun uçları olması için rinoplasti uzmanıyla görüşüyorlar. “
Op. Dr. Bülent Koç, hastalarına böyle bir estetik problemleri varsa ve gerçekten onları rahatsız ediyorsa genç yaşta ameliyat olmalarını öneriyor, hem daha estetik ve doğal bir burun yapısına kavuşup hem de daha rahat nefes alıyorlar. Bu hem sosyal yaşamlarında öz güvenlerini artırıp başarılarını arttırıyorlar, hem de daha sağlıklı nefes alarak sağlık hayat sürüyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En Feminen Burnun Derecesi Belli Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN