Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Enez Yaz Kampı Öğrencileri Murat Dalkılıç’la Coştu

Giriş Tarihi: 13.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Enez Yaz Kampı Öğrencileri Murat Dalkılıç’la Coştu
Beşiktaş Belediyesi’nin çocuklar ve gençler için ücretsiz olarak düzenlediği "Enez Yaz Kampı"nın ikinci grubu sertifikalarını aldı. Kampın son gününde öğrencilerle buluşan Murat Dalkılıç, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.
Çocukları motive etmek amacıyla Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Enez Yaz Kampı’nın ikinci kafilesi kamptan döndü. Enez’deki kampın son gününde sertifikalarını alacak olan minikler, güzel bir sürprizle karşılaştı. Sertifika törenine Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Enez Belediye Başkanı Abdullah Keskin, Milliyet Gazetesi Yazarı Abbas Güçlü ve Sanatçı Murat Dalkılıç da katıldı.
Kamp alanında çocuklarla bir araya gelen konuklar, miniklere kamp sertifikalarını bizzat takdim etti. Murat Dalkılıç’ın mini konseriyle coşan çocuklar, sanatçının sevilen şarkılarına eşlik etti. Çocuklar, mini konserin ardından Dalkılıç’tan imza alarak bol bol fotoğraf çektirdi. Çocukların eğitmenleriyle birlikte hazırlamış olduğu dans gösterisini izleyen katılımcılar miniklerin dans yarışmasında jüri üyeliği yaptılar. Başkan Hazinedar ve Murat Dalkılıç dans yarışmasında çocuklarla ve kamp eğitmenleriyle dans etti.
Başkan Hazinedar yaptığı konuşmada, "Kampın çocuklarımız için oldukça eğlenceli ve öğretici geçtiğini gördük. Çocuklarımızın dans gösterisini izledik. Murat Dalkılıç, Abbas Güçlü ve Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı ile çocuklarımızın kamp sertifikalarını takdim ettik. İki kamp dönemini geride bıraktık ancak kampımız Ramazan Bayramı sonrası devam edecek. 3 grubumuzu daha Enez’de misafir edeceğiz. Tüm konuklarımıza ve çalışanlarımıza bu güzel kamp için teşekkür ederim" dedi.
Beşiktaş Belediyesi’nin öğrenciler için düzenlediği ücretsiz Yaz Kampı bu yıl Edirne Enez’de gerçekleştiriliyor. 6 gece 7 gün süren Enez Yaz Kampı’nda çocuklar Üniversitesi Edirne Enez Sosyal Tesisleri’nde konaklıyor.
Enez Yaz Kampı’nda pek çok eğlenceli aktivite, spor ve eğitimler yer alıyor. Çocukların alacakları eğitimlerin verimli olabilmesi ve yaşıtlarıyla daha iyi vakit geçirebilmeleri için 9-14 ve 14-17 olarak iki yaş grubu oluşturuldu. 5 dönem olarak gerçekleştirilecek kampa, her dönem 160 çocuk katılabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enez Yaz Kampı Öğrencileri Murat Dalkılıç’la Coştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN