Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: “Daha Aydınlık Refah Dolu Bir Geleceğin Hakim Olması En Temel Dileklerimiz”

Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı gece olan Mübarek Kadir Gecesi’nin bin aydan hayırlı olarak kabul edildiğine işaret ederek, “Kadir Gecesi, Müslümanların Yüce Yaradan’ı daha fazla anması ve bağışlanma dilemesi gereken, bütün rahmet ve bereket kapılarının açıldığı çok özel bir gecedir. Kalplerimizin aydınlanması için en güzel fırsattır” diye konuştu.
Bütün insanlığa rahmet olarak indirilen kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in ilk ayetinin gönderildiği gece olan Kadir Gecesi, Yüce Allah’ın özel önemine nail olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu gece, hepimizin rahmete berekete, bağışlanmaya ve olgunluğa ulaşabilmesi için çok önemli bir fırsattır. İslam âleminin bol bol ibadet edip, dualarla geçirmesi tavsiye edilen Kadir Gecesi, inşallah Rabbimizin, inananların yüreğindeki güzel dilekleri kabul etmesine vesile olacaktır.
Başta Müslüman kardeşlerimiz olmak üzere, yeryüzünde zulüm gören bütün insanların feraha ulaşması, barış ve kardeşliğin kalıcı olması, açlık ve sefaletin yaşandığı yerlerde, daha aydınlık refah dolu bir geleceğin hakim olması en temel dileklerimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün inananlar için, hatalarımızın, günahlarımızın bağışlanması umuduyla, Mübarek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: “Daha Aydınlık Refah Dolu Bir Geleceğin Hakim Olması En Temel Dileklerimiz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN