Abdullah Gül’den Bayram Mesajı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, vatandaşların bayramını tebrik ederek, “İçinde bulunduğumuz kutsal günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesini, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların sona ermesini temenni ediyorum” dedi.
11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vatandaşların bayramını tebrik eden Abdullah Gül, şu ifadelere yer verdi:
“Huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat yaratan bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Ramazan Bayramı’nın bu manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, milletimizi iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla tüm milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. İçinde bulunduğumuz kutsal günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesini, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların sona ermesini temenni ediyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Abdullah Gül’den Bayram Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN