Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şişli’de Sosyal Medya Çıkartması

Giriş Tarihi: 22.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Şişli Belediyesi interaktif belediyecilik anlayışını Şişli halkı ve çalışanları ile birlikte sosyal medya platformuna taşıyor.
Şişli Belediyesi, Şişli’ye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sosyal medya politikasını halk ve belediye çalışanları ile oluşturuyor. Sosyal medya platformu üzerinde interaktif bir dil kullanan Şişli Belediyesi’ne bağlı Sosyal Medya Birimi, diyaloğa açık, halkın sorunlarına halk ile birlikte çözümler üreten bir iletişim çalışması yürütüyor.
Twitter, Facebook, Instagram ve diğer hesaplar üzerinden belediyeye iletilen öneri, beklenti ve şikayetleri anında cevaplayan ve 7/24 hizmet anlayışı ile hareket eden Şişli Belediyesi’ne bağlı Sosyal Medya Birimi, taleplerin hangi aşamada olduğu hakkında da talep sahiplerine sürekli bilgi veriyor.
AYLIK RAPORLAR İLE BAŞARI ÇITASI YÜKSELİYOR
Talep ve şikayetlerin belediyeye iletilmesi aşamasında Sosyal Medya Çözüm Merkezi’nde toplanan şikayetler ilgili müdürlüklere gönderiliyor ve telefon ve e-mail aracılığı ile durum hakkında sürekli bilgi alınıyor. Ayrıca öneri ve şikayetlerin kurum içinde değerlendirilebilmesi için aylık ölçme raporları hazırlanıyor. Aylık raporlar sayesinde şikayetler ve çözümlerin hangi aşamada olduğunu ve başarı oranlarını inceleyen müdürlükler, bir sonraki ay için kendilerine hedef koyabiliyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şişli’de Sosyal Medya Çıkartması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN