Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnsanlardan Uzaklaştıran Sorun

Giriş Tarihi: 23.7.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 12:47
Tereson Firması Genel Müdürü Melih Çorum, havaların ısınmasıyla birlikte giysilerimizin kötü görünmesine neden olan aşırı terleme beraberinde birçok sorunu da getirdiğini söyledi. Çorum, “Özellikle koltuk altında oluşan terleme nedeniyle giysilerde ortaya çıkan ter izleri kişilerin insanlara yaklaşmayı engellemesine neden olabiliyor.Terleyen kişi de rahat hareket edemiyor.Kolunu kaldırmaya bile utanır hale geliyor.Hele bir de bu terlemeye kötü koku da eşlik ederse kişiyi daha da zor durumda bırakabiliyor.’’ Diye konuştu.
Koltuk altı terlemesi dışında ayak terlemelerinin de kişiler için sorun olduğunu dile getiren Çorum, “Misafirliğe gidildiğinde ayakkabıların çıkarılması gereklidir bu durumda da ayakları terleyenler bu durumdan rahatsız olurlar.Çünkü terleyen ayaklar yere basıldığında ter izi bırakırlar.Kişi de bu durumda zorda kalır’’ dedi.
Melih Çorum, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ama artık terleme kabus olmaktan çıkıyor. 2004 yılında araştırma ve üretim çalışmalarına başlanan Tereson bu can sıkıcı duruma son verebiliyor.Değişen cilt yapısına göre 2 ya da 3 gün gibi kısa bir zaman diliminde terleme sorununa çözüm getiren ürün Tereson, koku içermediğinden uygulama sonrası deodorant ile desteklenebiliniyor. Bir daha terleme olmaması için 12 günde 1 kez kullanabilir.’’
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnsanlardan Uzaklaştıran Sorun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN