Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 2.11.2014
Atamalar
ASTRAZENECA'YA TÜRK BAŞKAN
İlaç firması AstraZeneca, Türkiye'deki merkezine ilk kez Türk bir başkan atadı. Dr. Pelin Eriştiren İncesu, AstraZeneca Türkiye'nin 'Ülke Başkanı' oldu. Tıp Eğitimi alan Dr. İncesu, uzmanlığını psikiyatri alanında tamamladı. AstraZeneca'da 2000'den bu yana görev yapan İncesu, firmanın pazar erişimi departmanının kuruluşunda görev aldı.

HİLTON PARKSA'DA DEĞİŞİM
16 yıldan bu yana Hilton Worldwide otellerinde çalışan Tolga Aytan, İstanbul'daki Hilton ParkSA Otel Müdürlüğü'ne atandı. Ege Üniversitesi mezunu Aytan, otelcilik kariyerine Hilton İzmir'de adım attı. Bu süre içinde Hilton İzmir ve Adana HiltonSA otellerinde yöneticilik yapan Aytan, 2011'den bu yana Hilton Bakü'de Operasyonlardan Sorumlu Direktör olarak görev yapıyordu.

BAYER TÜRK'E YENİ CEO
Hubert Braun, Bayer Türk'e CEO olarak atandı. Braun, Bayer Türk bünyesinde CFO sorumluluklarını da üstlenecek. İşletme eğitimi alan ve kariyerine finans sektöründe başlayan Braun, 1990'da katıldığı Schering'de farklı birimlerde görev aldı. Braun, Schering'in 2007 yılında Bayer tarafından satın alınmasından itibaren Bayer Meksika'da CFO olarak görevini sürdürdü. Braun, Bayer'in ülkedeki tüm iş faaliyetlerinden sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN