Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 14.12.2014
Atamalar
HSBC TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA

HSBC Türkiye'de Borç ve Global Sermaye Finansmanı Başkanı olarak görev yapan Hulusi Horozoğlu, banka bünyesinde Küresel Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Horozoğlu, bankacılık alanında 15 yıllık tecrübeye sahip. Ortadoğu, Asya, Afrika, Rusya'da da çalışan Horozoğlu, büyük ölçekli finansman işlemlerini yönetti.

ZİYLAN'A YENİ CEO

Ziylan Grup'un CEO'luk görevine perakende sektörünün önde gelen yöneticilerinden Burak Övünç getirildi. İş hayatına 1996 yılında Ford Otosan'da başlayan Övünç, Gillette/P&G, Cadbury Kent ve Mavi Jeans'te çalıştı. Ocak 2013 tarihinden itibaren Mavi Jeans Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Burak Övünç, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu

GÖKYILDIRIM'A LCW'DE YENİ GÖREV

LC Waikiki'de Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü olan Yenal Gökyıldırım, Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürlüğünü de yürütecek. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Gökyıldırım, Singapur Havayolları, DAF Trucks VM, 3M ve Honda, Philips ve Doğan Online'da üst düzey yöneticilik yaptı.

ÖZBAY, DÜNYAGÖZ İCRA BAŞKANI

Dünyagöz Hastaneler Grubu, Koray Özbay'ı icra kurulu başkanlığına getirdi. Lisans ve yüksek lisans eğitimini San Diego Üniversitesi Bilgisayar Bilişim Sistemleri İşletme Bölümü'nde alan Özbay, Unilever, DHL, Accor Services ve Çelebi Hava Servisi'nde üst düzey yönetici olarak çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN