Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 28.12.2014
Atamalar
DARDANEL'E PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Halit Giray, Dardanel'de Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Bilkent Üniversitesi İşletme mezunu Giray, Alliant International University / San Diego'da "MBA - Marketing" yüksek lisans eğitimi aldı ve yüksek şeref listesinde mezun oldu. The Nielsen Company, Ülker, Bahçıvan Gıda ve Halka Group'ta yöneticilik yapan Giray en son Moova'da Pazarlama ve Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

SUAV İ KOÇ, HİS AR'IN YÖNETİMİNDE
Hisar'ın yönetim kadrosuna Suavi Koç dahil oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme mezunu Koç, iş hayatına Paşabahçe'de başladı. En son Paşabahçe Dağıtım Kanalı Müdürü olarak görev yapan Koç, Hisar'da yurtiçi, yurtdışı satış ve pazarlama fonksiyonlarından sorumlu olacak.

SANOFI'DEN AVRUPA'YA TRANSFER
2009 yılı Aralık ayından beri Sanofi Türkiye Kurumsal İlişkiler, Pazara Erişim ve İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Aysun Hatipoğlu, 1 Ocak 2015 tarihi itibarıyla Avrupa Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandı. Hatipoğlu yeni görevinde, aralarında AB ülkelerinin de bulunduğu 38 ülkeyi kapsayan çalışmaların sorumluluğunu üstlenecek.

UNIQ'E İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
Çağrı
Merkezlerine eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Uniq Eğitim ve Danışmanlık, Yeliz Tuğlacılar'ı, İş Geliştirme Müdürü olarak bünyesine kattı. Turkcell Global Bilgi'de iş hayatına başlayan Tuğlacılar, ardından Açıksınıf.com'da yöneticilik yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN