Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 25.1.2015
Atamalar
KUTLU, PRAKTİKER GENEL MÜDÜRÜ

Practical Retail Holding bünyesinde Türkiye'de yeniden yapılanan Praktiker'in Genel Müdürlük görevine Tayfun Kutlu getirildi. Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu Kutlu, aynı üniversitede Mimari Tasarım alanında yüksek lisans yaptı. Kutlu Koçtaş, SB Özel Group'ta çalıştı.

AP'YE YENİ GENEL MÜDÜR

Polat Holding iştiraki AP Gayrimenkul'de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Turgut Kabaca, ocak ayı itibarıyla şirketin Genel Müdürü olarak atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Kabaca, EMTABTK, KA İnşaat, Alto Partners (Alterra) ve BATT Construction firmalarında hem Türkiye'de hem de Orta Asya'da proje müdürü olarak çeşitli projelerde görev aldı. Kabaca, 2012 yılında AP Gayrimenkul'e Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

TOYOTA BOSHOKU'YA BAŞKAN

Halim Turhan otomotiv koltuk ve iç döşeme parçaları alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Türkiye'ye Başkan olarak atandı. İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Halim Turhan, 1996 yılından beri Toyota Boshoku bünyesinde görev yapıyor. Toyota Boshoku Türkiye Yönetim ve Mühendislik Grubu Direktörü görevlerini üstlenen Turhan, otomotiv sektöründe 25 yıllık deneyime sahip.

KLİKSA'YA PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Sabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu Kliksa'nın Pazarlama Direktörlüğü görevine Özberk Ölçer getirildi. Kariyerine Siberlig'de Turnuva Koordinatörü olarak başlayan Ölçer, 4. World Cyber Games'de turnuva hakemi olarak da görev aldı. Siberlig'in ardından Quinta Travel, SEM'de çalışan Ölçer, Galatasaray Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Google Akademi'de "Analytics ve Dijital Pazarlama" eğitimleri verdi.

DUMAN , VAKIF EMEKLİLİK'TE


Adem Duman, Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcılığı'na getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Ulusalararası İlişkiler mezunu Duman, aynı üniversitede Executive MBA programını tamamladı. Duman sırasıyla Interbank, BNP AK Dresdner Bank, Türk Ekonomi Bankası (TEB)'de çalıştı.

SAMSUNG'A TEKNOLOJİ DİREKTÖRÜ

Koray Kepenek, Ağ Teknolojileri Direktörü olarak, Samsung Electronics Türkiye'deki görevine başladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Kepenek, York Üniversitesi'nde Finans ve Pazarlama yüksek lisansını tamamladı. Nokia Siemens Networks, Turkcell, Accenture, TeliaSonera'da görev aldı.

NESTLE'YE YENİ CEO

Nestle Türkiye'nin yeni CEO'su, Nestle Arjantin'de Arjantin, Uruguay ve Paraguay Bölgeleri'nin Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Felix Allemann oldu. Zürich Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunu Allemann, 1987 yılında Nestle'ye katılmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN