Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATAMALAR

Giriş Tarihi: 8.3.2015
ATAMALAR
Erdemi r'e hukuk koordinatörü
Erdemir Grubu'nun Hukuk Koordinatörlüğüne Oya Şehirlioğlu getirildi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun Şehirlioğlu, Tansaş, Sütaş ve Mondelez International gibi birçok ulusal ve uluslararası firmada görev yaptı. Avrupa Birliği Hukuku alanında yüksek lisansı olan Şehirlioğlu, Erdemir'de aynı zamanda üst yönetim kurulunun da bir üyesi olacak.

Bayer'e Türkiye Ülke Müdürü

Bayer Consumer Care'in Türkiye Ülke Müdürlüğü'ne Oya Canbaş atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Canbaş, Bayer'e katılmadan önce P&G Türkiye ve Kafkasya Marka Operasyonları Direktörlüğü'nü yürütüyordu. Kariyerine 1997 yılında Gillette Türkiye'de başlayarak artan sorumluluklarla yöneticilik görevinde bulundu.

Experteam'e gM yardımcısı

Experteam, İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Aslı Barış Seyis'i getirdi. ODTÜ Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi mezunu Seyis, iş hayatına İktisat Bankası'nda başladı. Seyis, son olarak Avea'da Yetenek Yönetim Direktörü olarak görev yapıyordu.

Gözalan Group'ta terfi
Gözalan Group'ta 1 senedir Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Arda Tayanç, Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna terfi etti. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi'nde tamamlayan Arda Tayanç, Mavi jeans ve Nike'ta çalıştı. Gözalan Group'ta 2010 yılında Columbia Satış Direktörü olarak başladığı görevine 2013 yılından bu yana satış ve pazarlama direktörü devam ediyordu.

Markado Grup'a CEO

Müşteri portföyünde Lenovo, Accenture, SAP, Unifree, Acron, Detaysoft, Canon, gibi uluslar arası firmaları bulunduran Great Reklam Ajansı Başkanı Mehmet Onur Güzel, Markado Grup'un CEO'su oldu. Markado Grup bünyesinde, Grupfoni, Sanalreyonum, Boğaz Taksi ve Üniversite Plus var.

Profilo'ya pazarlama müdürü

Profilo pazarlama müdürlüğü pozisyonuna BSH grubundan deneyimli Burcu Seçkin getirildi. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Seçkin, 2002 yılından bu yana Profilo'da çeşitli pozisyonlarda bulunan Burcu Seçkin, son üç yıldır Marka Pazarlama bölümünde Küçük Ev Aletleri iletişimini yürütüyordu. 2015 Ocak ayında yeni görevine başlayan Seçkin Profilo markasının marka yönetimi, müşteri içgörüsü, dijital pazarlama gibi konuların sorumluluğunu üstlenecek.

Unilever'den İran'a transfer

Unilever Türkiye'de 1998'den bu yana çalışan Özgür Kölükfakı, UNICA (Unilever Orta Asya) ve İran Bölgesi Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Kölükfakı, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu'na da girdi. Unilever bünyesinde farklı kategorilerde ve bölgelerde 15 yıllık pazarlama, ve yönetim deneyimine sahip bulunan Özgür Kölükfakı, çalışmalarını, İstanbul'da bulunan Unilever Türkiye merkez ofisinden yürütecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATAMALAR
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN