Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 15.3.2015
Atamalar
DÜNYAGÖZ'ÜN İK'SI ÇELİK'E EMANET

Aylin Velioğlu Çelik, Dünyagöz Hastaneler Grubu İnsan Kaynakları Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine başladı. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu Çelik, kariyerine Erdemir Grubu'nda başladı. Ardından YKM'nin yeniden yapılanma sürecinde İK yöneticisi olarak görev yapan Çelik, SAP, İçdaş ve Ulaşım AŞ.'de İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştı.

TÜRK HENKEL'E GENEL MÜDÜR


2012 yılından bu yana Henkel Ukrayna Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü ve Yürütme Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Töre Birol, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Bölümü'nün yeni genel müdürü olarak atandı. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Birol, Oxford Brookes Üniversitesi'nde Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans yaptı.

MEDIA MARKT'A YENİ CFO

MedIa Markt'ın Finanstan Sorumlu Genel Müdürlüğü'ne (CFO), Martin Thomas atandı. HP İtalya, Pfizer, Metro Grup bünyesinde yöneticilik yapan Thomas, şubat 2015 itibariyle Media Markt'ın finans işlerini yönetecek.

SANDOZ TÜR KİYE 'YE GERİ DÖNDÜ


2008'de Sandoz Rusya Genel Müdürlüğü için Rusya'ya atanan Dr. Altan Demirdere Türkiye'ye dönüyor. Marmara Üniversitesi Eczacılık mezunu Demirdere, Basel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde master ve doktora yaptı. Demirdere bundan sonra Sandoz Türkiye ve CIS Bölgesi Başkanlığı ile Novartis Grub CIS Başkanlığı'nı yürütecek.

SHELL'E İLETİŞİM MÜDÜRÜ

Meltem Okyar Perdeci, Shell Türkiye'ye Ülke İletişim Müdürü olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu Perdeci, daha önce HSBC Türkiye'de Çalışan İletişimi Kıdemli Yöneticisi olarak çalışıyordu. Perdeci, profesyonel iş yaşamında ayrıca MPR İletişim Danışmanlığı bünyesinde Türkiye'de faaliyet gösteren ve sektörünün lideri ulusal ve uluslararası birçok markanın Müşteri İlişkileri Direktörlüğü'nü yürüttü.

TITANIC, AKİRAZ'A EMANET

Levent Akkiraz, Titanic Oteller Grubu'nda Genel Müdür olarak göreve başladı. Akkiraz, Almanya'da bulunan Ludwig Maxımılıans Unıverstad, Hospitality Management'ten mezun oldu. Titanic Deluxe Belek Otel Genel Müdürü görevine atanmadan önce Rixos Sungate Otel Müdürü olarak çalışan Akkiraz, öncesinde Eroğlu Holding, Rixos Grup, Holland American Cruise Line, V-Ships Monaco ve Iberotel Sarıgerme'de üst düzey yöneticilik yaptı.

TAB GIDA'YA YENİ GM YARDIMCISI

TAB Gıda Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Seçil Kurdoğlu atandı. İTÜ Gıda Mühendisliği mezunu Kurdoğlu, Koç Üniversitesi'nde MBA yaptı. Aynı yıl TAB Gıda pazarlama departmanında göreve başlayan Kurdoğlu, 2008 yılından bu yana TAB Gıda bünyesindeki Burger King ve Arby's markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN