Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 3.5.2015
Atamalar
ATASAY'DA İKİNCİ ATASAY DEVRİ
Atasay'da yeni CEO Atasay Kamer oldu. Atasay Kamer'in markanın başına gelmesi ile birlikte Atasay'da 4'üncü kuşak da başlamış oldu. Amerika Pace Üniversitesi'nde Ekonomi ve İşletme eğitimi alan Kamer, daha sonra Goldman Sachs'ta 1 yıl boyunca çalıştı. Hala, London School of Economics and Political Science'ta eğitimine devam eden Kamer, 3 yıl Asgold markasının kuruluşunda genel müdür olarak görev yaptı.

NN HAYAT VE EMEKLİLİK'E YKÜ ATAMA
Mustafa Su, NN Hayat ve Emeklilik'in Yönetim Kurulu'na girdi. ODTÜ İşletme mezunu Su, İş Bankası'nın Genel Müdürlük inşaatının bitmesinden sonra kariyerine Anadolu Hayat Emeklilik'te Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etti. Su, 2006'da Anadolu Sigorta Genel Müdürü ve YKÜ olarak görev yapıyordu.

SİGORTAM.NET'E YENİ CEO
Tahsin Gürdoğan, Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanlığı ve CEO'luğuna getirildi. Bilkent Üniversitesi İşletme ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme yüksek lisansını bitiren Gürdoğan, iş hayatına Vakıfbank Yatırım Bankacılığı'nda başladı. Daha sonra Avivasa, HSBC Bank, BNP Paribas Cardif Sigorta ve Hayat, Groupama, AIG'de çalışan Gürdoğan, en son AIG'de Doğu Avrupa bölgesindeki 10 ülkenin bölge sorumluluğunu üstlendi.

ŞAHİN SUCUKLARI'NA DANIŞMAN

Şahin Sucukları, dış ticaret ekibini büyütmek için operasyon danışmanlığına Mustafa Baştu'yu getirdi. Uzun yıllar Erbosan'da İhracat ve Dış Ticaret Müdürlüğü görevini yürütmüş olan Baştu'nun liderliğinde firma ihracatını, toplam büyüme hedefinin de üzerinde artırmayı öngörüyor.

BAGFAŞ'A SATIŞ MÜDÜRÜ
Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.'nin (BAGFAŞ) Pazarlama ve Satış Müdürü Egemen Oruçoğlu oldu. Koç Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü'nden mezun Oruçoğlu, daha önce bir gübre firması ile Petrol Ofisi'nde proje uzmanı olarak çalıştı.

AKTİF BANK'IN GM 'İ SÜMER OLDU
Çalık Grubu içerisinde yeni görevler üstlenen Galip Tözge, Aktif Bank Genel Müdürlüğü görevini Serdar Sümer'e devrediyor. Ankara Üniversitesi İşletme mezunu Sümer, Amerika'da The College of William and Mary'de yüksek lisansını tamamladı. Marmara Üniversitesi'nde doktora yapan Sümer, 19 yıllık bankacılık kariyerinin 7 yılında Aktif Bank'da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

DEFACTO, SERDAR ERSOY İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK
Perakende Tekstil sektöründe faaliyet gösteren DeFacto'nun Büyüme Grubu Başkan Yardımcısı (CGO) Serdar Ersoy oldu. DeFacto ailesinde onbir yıldır görev yapan Serdar Ersoy, perakende ve hızlı tüketim alanlarında sahip olduğu deneyim ile DeFacto'nun tüm büyüme süreçlerinden sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN