Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 10.5.2015
Atamalar
Uğurlu'ya üst dü zey görev
Mackolik'i satın alarak Türkiye pazarına giriş yapan dijital spor içeriği sağlayıcısı Perform'un Türkiye Genel Müdürü Emre Uğurlu, Perform Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu Uğurlu, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi'nde pazarlama ve yönetim stratejileri alanında tamamladı. Kariyerine 1999 yılında başlayan Uğurlu, Sporx.com ve Yemek Sepeti'nde yöneticilik yaptı.

AllIanz SE'nin CEO 'su Baete

AllIanz SE'nin yeni CEO'su Olive Baete oldu. Baete, 2009 yılında Allianz'ın finans direktörlüğü pozisyonuna getirilmişti. 2013 yılında, Allianz'ın Batı ve Doğu Avrupa'da faaliyet gösterdiği şirketlerin sigorta iş kolunun sorumluluğunu üstlenen Oliver Baete'nin görev yaptığı ülkeler arasında Benelüks ülkeleri, Fransa, Yunanistan ve İtalya'yanın yanı sıra Türkiye de yer aldı.

AON Türkiye'de yeni dönem

Sigorta, risk yönetimi ve reasürans brokerliği devi Aon Türkiye'nin tepe yönetimi değişiyor. Aon Türkiye'de Ferhan Özay ve Selda Oknas Eş-CEO olarak yönetim bayrağını Nejat Tolunay'dan devralıyor. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu Selda Oknas, sigorta ve broker sektöründe 25 yıllık deneyime sahip. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu Ferhan Özay'ın ise sigorta ve broker sektöründe 25 yıllık deneyimi var.

Vizyon Ar-Ge'ye yeni genel müdür

Vizyon Ar-Ge'nin Genel Müdürü Aydın Yavuz oldu. İş hayatına 1993 yılında TÜBİTAK'ta başlayan Yavuz, ORTEM Elektronik'te çalıştı. Ardından ZET Teknoloji'yi kuran Yavuz, TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcılığı da yaptı.

Sigortayeri'nde Can dönemi

Sigortayeri'nin Genel Müdürlüğü görevine, kuruluşundan beri şirkette üst düzey yöneticilik yapan Erdem Can atandı. Sigorta sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip Can, İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu. Marmara Üniversitesi'nde sigortacılık yüksek lisansı yapan Can, Emek Sigorta, Gras Savoye Sigorta ve Aktif Bank'ta görev aldı.

HuaweI'ye İK Direktörü

Şevket Ünal, Huawei Türkiye'nin İK Direktörü oldu. Utrecht Politeknik Hogescholl Elektronik ve Telekomünikasyon Bölümü mezunu olan Ünal, kariyerine 1998 yılında Alcatel- Lucent şirketinde transmisyon bölümünde başladı. Ünal, 12 yıl boyunca Alcatel Lucent çatısı altında Suudi Arabistan'ın Riyad şehrinde görev yaptı.

Hitachi kadrosunu genişletti

Hitachi Data Systems Türkiye'nin Kanal ve İş Ortakları Müdürü Bahadır Öztürk oldu. 20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe farklı görevler üstlenen Öztürk, Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olduktan sonra CAC, Armada, Arkas Holding, CA Technologies ve EMC Türkiye'de üst düzey görevler üstlendi. Finans Sektörü Satış Yöneticiliği görevine getirilen Başak Güldoğan ise Bilkent Üniversitesi Ekonomi mezunu. Uzun yıllar HP'de çalışan Güldoğan Hitachi ekibine katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN