Atamalar

Giriş Tarihi: 17.5.2015
Atamalar
BİST'e genel müdür yardımcısı
Borsa İstanbul A.Ş'nin (BİST) genel müdür yardımcılığına Osman Küçükçınar atandı. Küçükçınar, Stratejik Planlama ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Boğaziçi Üniversitesi İktisat mezunu olan Küçükçınar, iş hayatına Türk Eximbank'ta başladı. Daha sonra Erdemir ve Türk Telekom'da çalışan Küçükçınar, finans müdürü ve kıdemli finans müdürü olarak görev yaptı.

AvivaSa'ya yeni direktör

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğüne Fisun Koç Doğan getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Doğan, Bahçeşehir Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. İş yaşamına 1999'da Yapı Kredi'de başlayan Doğan, 2002 yılında AvivaSA ailesine katıldı. Doğan, 2010'dan bu yana Strateji ve Değişim Yönetimi Grup Yöneticisi ve İcra Kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Hilton'a GENEL MÜDÜR Yardımcısı


Hilton İstanbul Kozyatağı'nda Finans Direktörlüğü görevinde bulunan Burak Ektiren, Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Yüksek lisansını Marmara Üniversite'sinde ekonomi üzerine yapan Ektiren, profesyonel iş hayatına Koçbank'ta başladı. Ektiren, kısa süre sonra baş müfettişlik görevine getirildi. CNR Holding, Türk Telekom ve Emay İnşaat'ta yöneticilik yapan Ektiren, Hilton İstanbul Kozyatağı'nda da Finans Direktörlüğü görevinde bulundu.

Doğtaş'a yeni İKDi rektörü


Doğtaş Kelebek Mobilya'nın yeni İnsan Kaynakları Direktörü Tuba Kara oldu. Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi mezunu Kara, İK Yönetimi yüksek lisansı yaptı. Türk Telekom, Havaş, Turkcell Global Bilgi, Magna Intier Otomotiv ve Huhtamaki Ambalaj'da çeşitli pozisyonlarda görev alan Kara, 2007 ve 2014 yılları arasında Turkcell Global Bilgi, Turkcell Kuzey Kıbrıs ve Turkcell Türkiye bünyesinde iş yaşamını sürdürdü.

UnIted BIs cuIts 'te yapılanma


Kasım ayında Yıldız Holding bünyesine katılan United Biscuits'in yönetim kuruluna Helen Pitcher ve Marco Jesi olmak üzere iki yeni üye atandı. Helen Pitcher'ın geçmiş görevleri arasında IDDAS Başkanlığı, Cedar Başkanlığı ve CEO'luğu yer alıyor. Yöneticilik kariyerine Unilever, Kraft ve Johnson Wax'in İtalya ve Amerika birimlerinde başlayan Jesi ise Seagram ve Pepsico Avrupa'nın İspanya ve İsviçre operasyonlarında aktif rol oynadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN