Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 12.7.2015
Atamalar
AstraZeneca'ya yeni üye

AstraZeneca Türkiye'de Finans ve Ticari Satış Kanalları Direktörlüğü ile CFO görevlerini yürüten Tarlanay Sönmez Çıngay, Rusya ve Avrasya Bölgesi'nden sorumlu Bölge CFO'luğuna getirildi. ODTÜ İşletme mezunu Çıngay, AstraZeneca Türkiye'ye 1999'da Finansal Analist olarak katıldı. Çıngay Moskova'da yürüteceği yeni görevinde Avrasya bölgesinin lideri olacak.

Bagfaş'a yeni İK Müdürü


Gübre şirketi Bagfaş'ın İletişim ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne Serkan Kayın atandı. Doğuş Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği mezunu Kayın, iş hayatına Çukurova Holding'de İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başladı. Kayın Bagfaş'tan önce Tekbir Giyim ve ULS Havayolları'nda çalıştı.

Türk Henkel'e İK yöneticisi


İKİ yıldır Henkel Dubai'de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapan Ralph Branderhorst, Türk Henkel İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atandı. Hollanda Groningen Üniversitesi'nin İşletme Bölümü'nden mezun olan Branderhorst, iş hayatına Henkel Brüksel'de başladı. Branderhorst son iki yıldır da Henkel Dubai'de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

RenaIssance'a genel müdür


RenaIssance Polat İstanbul Hotel'in Genel Müdürlüğü görevine Yakup Sertbaş getirildi. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Yakup Sertbaş, Klassis Hotel, Swissotel, Hyatt Regency'de çalıştı. Sertbaş, 1996'dan itibaren Renaissance Polat İstanbul Hotel bünyesinde çeşitli görevler üstlendi.

Saya Grup'a İK Müdürü


Saya Grup'un yeni İnsan Kaynakları Müdürü Filiz Kaner oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi mezunu Kaner, 2002'de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi de tamamladı. Finans sektöründe uzun yıllar çalıştıktan sonra kariyerine Hedef Alliance Holding'de devam eden Kaner, son olarak Medilife Sağlık Grubu'nda İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yaptı.

SchneIder'e GM Yardımcısı


SchneIder Electric'e Saha Servisleri İş Birimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Süleyman Aydemir atandı. İTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Aydemir, Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı. Aydemir, 2002'den bu yana Schneider Electric'te görev yapıyor.

Tahsisler uçar'a emanet


Türkiye Finans'ta 6 yıldır Proje Kredileri ve Ticari Tahsis Müdürü olarak görev yapan Bayram Uçar, Tahsis'ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. ODTÜ İstatistik mezunu Uçar, Fatih Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Uçar çalışma hayatına Albaraka Türk'te başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN